Маскаєв знайшов свідків перемоги над Кличком

Відомий боксер і тренер Віктор Ульянич підтвердив, що Олег Маскаєв перемагав Віталія Кличка в 1991 році.

Команда екс-чемпіона світу з боксу в суперважкій ваговій категорії за версією WBC росіянина Олега Маскаєва знайшла свідка півфінальному поєдинку першості Збройних сил СРСР 1991 року в Ташкенті між Маскаєвим і нинішнім чемпіоном світу WBC українцем Віталій Кличко, який підтвердив факт дострокової перемоги Маскаєва технічним нокаутом.

Ним виявився заслужений майстер спорту, чемпіон Європи-73 у суперважкій категорії, заслужений тренер СРСР і Росії, багаторічний головний тренер збірної Збройних сил СРСР та Росії з боксу Віктор Ульянич.

"Я добре пам'ятаю двобій Олега та Віталія на першості Збройних сил СРСР у 1991 році, - зазначив Віктор Ульянич. - Не можу сказати, що прямо посекундно, але пам'ять зберегла багато деталей. Підтверджую – Маскаєв виграв без питань, технічним нокаутом. Сам бій проходив в Узбекистані, можна сказати, у Олега вдома. Він був гранично мотивований, з моральної точки зору його перевага не викликала сумнівів. Сам бій був далекий від того, щоб називатися видовищним, я такі не дуже люблю, якщо чесно. Олег у своїй манері «утюжив» Кличка, високо тримав руки і наносив багато ударів. Віталій - тоді дуже худий, з довгими руками - намагався не підпускати Маскаєва близько. Чудово пам'ятаю, як його тренер в куті, відомий київський фахівець Анатолій Клеманов постійно кричав: «Держи його на дистанції, не підпускали його!» - За що навіть отримав від рефері зауваження. Клеманов, на жаль, нещодавно помер ...

В какой-то момент, коли Маскаєв "замісив" суперника, з кута Кличко викинули рушник. Про травму або ще які причини цього рішення я не чув.

До речі, досвід того поєдинку я використовував при підготовці іншого нашого відомого важковаговики 90-х років, призера Олімпійських ігор Олексія Лезіна. У 1994 році на турнірі в Тунісі він також зустрічався з Віталієм Кличко - і, як і Маскаєв, переміг".

Читайте також:

Володимир Кличко: я перетворю обличчя Хея в піцу

За квитками на бій Кличко - Хей утворилась півторакілометрова черга

Віталій Кличко: поєдинок з Маскаєвим - це мильна опера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: