Маслаченко: Шевченко не годиться навіть для "Динамо"

Володимир Маслаченко висловив свою думку про гру Андрія Шевченка за "Динамо" і про перехід Златана Ібрагімовича з "Барселони" в "Мілан".

Володимир Маслаченко
sports.ru
Володимир Маслаченко
Метр коментаторського цеху, знаменитий у минулому воротар московського "Спартака" і збірної СРСР Володимир Маслаченко висловив свою думку про гру Андрія Шевченка за "Динамо" і про перехід Златана Ібрагімовича з "Барселони" в "Мілан".

"Все розумію, але мене це дивує. Навіщо ці хлопці вештаються з команди в команду, шукають добра від добра. Є хороший анекдот: Геній. А замість пупка - гайка. Дружина. А замість пупка - гайка. Діти! Геніальні. А замість пупка - гайка. Вона не дає йому спокою. Хірург, найкращий друг. Супермастер. Він його просить. Зрештою геніальність перевершила все Гайка. Тоді він все-таки умовляє свого друга - та видали ти гайку. Ну добре, раз ти хочеш. Видаляють гайку - відвалюється дупа. Мораль: від добра добра не шукають.

От я і ставлю запитання: "нахрен" Шевченку треба було їхати вивчати англійську мову за мільйони доларів, коли під боком дружина з англійською мовою. Я так чи інакше іронізую. Але він більше не гравець. Сьогодні він для "Динамо" навіть не годиться, ви розумієте.

Ібрагімович. Що йому заважало? Він був господарем гри в "Інтері", і у нього все виходило. Йому дозволили навіть валяти дурня, в хорошому сенсі слова - вища футбольна свобода!

Моя ним порада: мовчи та заробляй гроші", - вважає Маслаченко.

Читайте також:

Ерікссон готовий очолити збірну України

Україна вийшла в плей-офф чемпіонату Європи

Шевченко: в Україні є хороша плеяда молодих гравців

Шевченко: хочу виграти з "Динамо" єврокубок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: