Масова бійня на стадіоні: постскриптум

Віце-президент "Динамо" дав свої коментарі щодо безладу на трибунах НСК "Олімпійський".

Безлад
Під час побоїв постраждало багато безвинних людей (Фото - sport.com.ua)
Як відомо, під час матчу фіналу Кубка України з футболу на трибунах стадіону відбулася бійка між спецпідрозділами міліції та фанатами. За свідченнями очевидців, бійці Беркуту знаходилися напоготові від самого початку гри і при першій же нагоді кинулися до бою. Підставою для жорстокого побиття людей став звичайний для футболу запалений фальшфаєр…

Віце-президент "Динамо" Вадим Костюченко вважає, що хаос, який творився на трибунах, не робить честі "Беркуту": "За адміністративне правопорушення, яке зробили 3-5 чоловік, не повинні були бути побиті 100-300 чоловік. Професіоналізм правоохоронних органів полягає в попередженні правопорушень, а не розпалюванні конфлікту, як це було на трибунах "Олімпийського". 

Я вважаю, що співробітники "Беркута", б'ючи уболівальників, серед яких були підлітки і беззахисні дівчата, перевищили свої повноваження, що привело до масових безладів на трибунах.

Беркут
Спроби прикритися руками особливим успіхом не увінчалися - били і по них (Фото - sport.com.ua)
Ми уважно вивчимо фото- і відеоматеріали, які знімалися професійною службою "Динамо-ТВ", спортивними телеканалами і матеріалами, які передають уболівальники у Фан-клуб, і на їх підставі добиватимемося максимально відкритого розслідування інциденту і максимально строгого покарання працівників "Беркута", які перевищили свої повноваження і від цього постраждали невинні люди.

Безумовно, ми не знімаємо з себе відповідальності за поведінку наших уболівальників. Але я хотів би підкреслити, що засвічений фаєр - це адміністративне порушення і штраф, а не привід для биття уболівальників. Ми добиватимемося того, щоб система безпеки на фан-трибунах здійснювалася службою безпеки клубу і фан-секьюріті.

ВідеоБійка на стадіоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: