Матч "Шахтар" - "Динамо" обслужить іноземець

Матч "Шахтар" - "Динамо", що відбудеться 5 травня, ймовірно, буде обслуговувати іноземна бригада арбітрів.

Центральний матч чемпіонату України "Шахтар" - "Динамо" (29-й тур), що відбудеться 5 травня, ймовірно, буде обслуговувати іноземна бригада арбітрів.

Про це напередодні повідомив президент ФФУ Григорій Суркіс. "У свій час я ініціював питання про відмову від практики запрошення зарубіжних арбітрів, але для цього матчу ми зробимо виключення, - пояснив глава ФФУ. - Щоб не було розмов про адміністративний тиск Суркіса на суддів".

Ініціатором подібного рішення виступив "Шахтар". "Ще 6 квітня ми відправили лист з такою пропозицією до ФФУ, а копію - в "Динамо", - розповіли в донецькому клубі. - На наступний день з "Динамо" прийшла відповідь: "Згодні", з ФФУ ж до сих пір офіційних документів не надходило. Але якщо Григорій Суркіс зробив таку заяву, ми її розцінюємо як позитивну відповідь".

Очікується, що ім'я запрошеного арбітра ФФУ назве не раніше ніж за тиждень до матчу на "Донбас-Арені". У "Шахтарі" вважають, що цей рефері повинен бути з числа 10 суддів, які будуть представляти Європу на чемпіонаті світу-2010. Це Бенкеренца (Португалія), Бузакка (Швейцарія), де Блеккере (Бельгія), Ханссон (Швеція), Кассаї (Угорщина), Ланнуа (Франція), Розетті (Італія), Штарк (Німеччина), Малленко (Іспанія), Уебб (Англія).

Читайте також:

Коломойський: судді подарували "Динамо" мінімум 10 очок

Українське футбольне суддівство очолить "безжальний доктор"

Газзаєв: суддя помилився на користь "Динамо"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: