Мати і тесть Валуєва порадили "Російському гіганту" піти з боксу

Більшість родичів Миколи Валуєва вважають, що йому пора зав'язувати з кар'єрою професійного боксера.

Більшість родичів відомого "російського гіганта" Миколи Валуєва вважають, що йому пора зав'язувати з кар'єрою професійного боксера. Причиною цьому, на думку близьких, цього разу став зрив переговорів з Віталієм Кличком, які тривали більше двох місяців.

"Я вважаю, що Микола просто втратив своє обличчя на міжнародній арені. Хто тепер візьметься з ним домовлятися, якщо його правами управляє Дон Кінг? - сумує тесть Миколи і його екс-менеджер Борис Дімітров. - Я б на його місці вже давно повісив рукавички на цвях. Але це, звичайно, моя думка, подивимося, що вирішить Микола".

У свою чергу мати Валуєва також підтримує Бориса Костянтиновича. Однак у неї на це зовсім інші причини. На думку Надії Михайлівни, Микола дуже втомився від гучних скандалів і публічного життя, що заважає йому досягати спортивних успіхів.

"Коля не любить цього всього. Він, так би мовити, не для громадськості. Він втомився від цього. Йому було добре, коли він був у складі збірної СРСР. А зараз він завоював пояс, потім втратив його, це все дуже великі переживання. До того ж ця його робота з Доном Кінгом виводить з себе", - поскаржилася Надія Михайлівна.

Однак, попри те, що ім'я наступного суперника Валуєв так і не назвав, завершувати свою кар'єру він не збирається. На думку боксера, необхідно піти з рингу переможцем. І його бій з Віталієм Кличко все ще може відбутися.

"Я ще буду боксувати. Не знаю скільки, але буду, - заявив Валуєв. - І поки я в спорті, ймовірність того, що я зустрінуся з Кличком, залишається".

Читайте також:

Валуєв: може, я і не "мерседес", але точно не "запорожець" для Кличка

Віталій Кличко назвав Валуєва боягузом

Валуєв звільнив з роботи свого тестя через Кличка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: