McLaren позбавлений всіх очок!

За промислове шпигунство по відношенню до Ferrari команда F1 McLaren виключена з боротьби за Кубок конструкторів та оштрафована на 100 млн. доларів.

Всесвітня рада з автоспорту ухвалила рішення виключити команду McLaren з боротьби за Кубок конструкторів в чемпіонаті світу "Формула-1" нинішнього року. 

Англійська стайня позбавлена всіх набраних очок і оштрафована на 100 мільйонів доларів за промислове шпигунство відносно Ferrari, повідомляє сайт телекомпанії ITV. 

Обговорення ступеня покарання McLaren 26 членами Всесвітньої ради продовжувалося більше дев'яти годин. В результаті було ухвалене рішення про те, що команда з Уокінга винна в отриманні незаконним шляхом секретної інформації, що належить Ferrari. 

У чотирьох гонках сезону, що залишилися, McLaren не зможе заробити залікові очки в Кубку конструкторів. Крім того, в грудні команда зобов'язана представити на технічну експертизу FIA (Міжнародна федерація автоспорту) болід, розроблений до сезону 2008 року. 

Варто також відзначити, що штраф, накладений на McLaren, є найбільшим в історії автогонок. 

Пілоти команди, Люіс Хемілтон і Фернандо Алонсо, покарання не понесли і зможуть продовжити боротьбу за перемогу в чемпіонаті світу. 

Зараз англієць на три очки випереджає іспанця в загальному заліку (92 проти 89). З урахуванням прийнятого рішення, володарем Кубка конструкторів 2007 року фактично стала команда Ferrari, на рахунку якої 143 очки. У BMW-Sauber, що посідає тепер друге місце, 86 очок. 

McLaren залишено право подати апеляцію на прийняте рішення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: