Мейвезер - Де Ла Хойя: слід чекати реваншу?

WBC зацікавлена у матчі-реваншу між двома боксерами - їх нещодавній бій і його результат визвали великий резонанс у світі.

Де Ла Хойя
Оскар Де Ла Хойя (Фото - hbo.com)
Президент Всесвітньої боксерської ради (WBC) Хосе Сулейман вважає, що Флойду Мейвезеру-молодшому і Оскару Де Ла Хойї слід провести матч-реванш для того, щоб усунути всі сумніви, викликані перемогою Мейвезера розділеним рішенням суддів в бою за титул WBC в першій середній вазі. 

"За моєю думкою, реванш повинен відбутися, – заявив Сулейман. – Я впевнений у тому, що Флойд Мейвезер не дуже задоволений перемогою з такою мінімальною перевагою, а Де Ла Хойя, у свою чергу, дуже незадоволений тим, що втратив свій чемпіонський титул в рівному бою. Тому реванш є якнайкращим рішенням для обох". 

Самі боксери поки нічого не заявляли про своє бажання провести матч-реванш. Мейвезер ще до бою з Де Ла Хойєю оголосив, що завершує свою боксерську кар'єру, а Де Ла Хойя сказав, що йому треба все обдумати і лише потім він зможе розповісти про свої подальші плани. 

Проведення цього реваншу під егідою WBC принесе значний прибуток цій організації, оскільки боксери повинні будуть заплатити WBC по 3% від свого гонорару за санкціонування цього поєдинку як чемпіонського.
За перший бій Де Ла Хойя і Мейвезер одержали на двох 33 мільйони доларів, і виходить, що WBC заробив на цьому поєдинку близько одного мільйона.

Залиште свій коментар