Менеджер Хея заявив, що Кличко не хоче підписувати контракт

Менеджер Хея заявив, що представник Кличка зупинив переговори про бій Кличко - Хей. Менеджер українця заперечує це.

Англійський промоутер Адам Бут розповів останні новини про переговори щодо проведення бою між своїм клієнтом, чемпіоном світу за версією WBA Девідом Хеєм і чемпіоном IBF/IBO і WBO Володимиром Кличком.

Зокрема, менеджер Хея заявив, що його колега Бернд Бенте, що представляє інтереси українця, відмовляється підписувати контракт.

"Я вів переговори з Бенте, менеджером Кличка, - розповів Бут. - Два дні тому я запропонував їм поділ усіх доходів "50 на 50", включаючи доходи в Британії. Бій міг би транслюватися німецьким каналом RTL і проводитися в будь-якому місці, яке принесло б найбільший дохід, включаючи Німеччину. Ці два пункти ми і погоджували.

Але Бенте раптом відповів мені: "Продовження переговорів не буде. Забудьте про все. Ви організовуєте свої поєдинки, а ми свої". Володимиру була відправлені копії всіх листів, так що я не знаю чому вони відмовилися. Бенте не став відповідати на це питання. Можливо, Володимир не хоче зустрічатися з Девідом Хеєм, а може у них є угода з RTL і їм цей бій не потрібен", - заявив Бут.

Бенте у свою чергу має іншу точку зору на ситуацію. Він заявив, що за словами Бута, телекомпанія ARD, конкурент RTL, може запропонувати більше грошей за трансляцію. Але якщо команда Кличка, пов'язана контрактом з RTL, все одно хоче влаштувати бій на "своєму" телеканалі, то вони повинні будуть сплатити різницю між тим, скільки запропонував RTL і тим, скільки запропонував ARD.

"Адам Бут говорить нісенітниці, - заявив Бенте. - Він не згадав, як сам сказав мені, що якщо є інший німецький канал, угода з яким краща, ніж з RTL, то нам доведеться сплатити різницю. Але ми повинні дотримуватися контракту з RTL. Якщо ARD запропонує більше, то це буде близько 300-400 тисяч євро, що небагато у порівнянні з надходженнями від світових продажів трансляцій".

Читайте також:

Хей прийняв всі умови Володимира Кличка

Кубинець вимагає за бій з Віталієм Кличком 1,5 мільйона доларів

Хей піде з боксу, не побивши Кличка

Тайсон назвав Хея найслабшим чемпіоном світу

Хей: мій удар перетворить Кличків на пил

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: