Менеджер Кличка: Хей погодився на бій і зник

Менеджер братів Кличків Бернд Бенте та радник українських чемпіонів Шеллі Фінкель прокоментували відміну бою з Хеєм.

Менеджер братів Кличків Бернд Бенте заявив, що Девід Хей повів себе непрофесійно на переговорах по бій з Віталієм Кличком.

Нагадаємо, що замість поєдинку з чемпіоном світу за версією WBC Хей зустрінеться з володарем чемпіонського поясу WBA росіянином Миколою Валуєвим.

"Хей каже, що це кабальний контракт і не підписав його після того, як ми вже все узгодили. Контракт узгоджений, він у них на столі, і вони не підписують його. Це найгірші з переговорів, які я бачив", - сказав Бенте.

Радник братів Кличків Шеллі Фінкель заявляє, що Хей погодився з усіма умовами контракту, а потім зник.

"Вчора ми отримали листа від його адвоката, за всіма пунктами контракту було отримано згоду. Залишалося пропрацювати кілька технічних деталей зі Sky TV і німецькими телеканалами. Після цього до нього було неможливо додзвонитися. Якщо він думає, що бій проти Валуєва буде легшим для нього, то нехай б'ється з Валуєвим. Але треба бути чоловіком - не зникати і не ховатися", - вважає Фінкель.

"Ми не почули від них нічого. Цей дилетантсво. Наскільки малий їх рівень. Я дійсно віддаю перевагу вести переговори з такими людьми, як Дон Кінг та Клаус-Петер Коль, які жорсткі, але, принаймні, ви можете поговорити з ними і провести переговори. А цей хлопець просто не розуміє те, що він робить", - додав Бенте.

Також Фінкель спростував заяви Хея про те, що брати Клички вказували йому з ким битися.

"Це неправда. У контракті був прописаний тільки реванш проти Віталія або бій з Володимиром. Не думаю, що він буде вільний після бою з Валуєвим. Якщо йому пощастить побити Валуєва, хіба йому дозволять битися в наступному двобої проти когось іншого?", - сказав Фінкель.

Бенте заявив, що Віталій Кличко в будь-якому разі збирається провести двобій у вересні. Можливо проти Кріса Арреоли в США.

"Бій з Хеєм не відбудеться. Тепер у нас є певні плани для нашого наступного кроку", - сказав на завершення Бернд Бенте.

Читайте також:

Хей відмовився від бою з Віталієм Кличком

Віталій Кличко: я переслідуватиму і покараю Хея

Девід Хей розірве Кличка на шматки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: