Менеджер Кличків: Чісора - сміливець, а Хей - боягуз

Бернд Бенте розповів про досягнуту домовленість щодо проведення поєдинку між Володимиром Кличком і Дереком Чісорою.

Бернд Бенте
sportbox.ru
Бернд Бенте
Менеджер братів Кличків Бернд Бенте розповів про досягнуту домовленість щодо проведення поєдинку між чемпіоном IBF/IBO і WBO Володимиром Кличком і британцем Дереком Чісорою.

- Нам вдалося домовитися з Чісорою, тому, що є інтерес до цього поєдинку, як зі сторони німецького, так і британського телебачення. В Англії цей бій буде транслюватися по pay-pre-view. Крім того, Чісора - боксер, який не знає поразок. Він хороший боєць, швидкий, рухливий і жорсткий панчер. Перемогти його Володимиру буде дуже непросто.

- Чи можливо добре продати претендента на чемпіонський бій, який провів лише 14 поєдинків?
- Наприклад, коли Повєткін отримав перший шанс битися за чемпіонський пояс, в його послужному списку було лише 15 боїв. При цьому, не забувайте, що Леон Спінкс побив Мохаммеда Алі, маючи у своєму активі лише вісім поєдинків. Тому на повній підставі стверджую, що Чісора - небезпечний суперник, якого не можна недооцінювати.

- Чи правда, що за бій з Кличком Чісора отримає набагато менше, ніж інші суперники братів?
- Ні, при цьому відзначу те, що ми ніколи не розкриваємо деталі контракту. Проте вирішальним моментом при його підписанні з'явився той факт, що Чісора може заробити купу грошей від пайової участі у надходженнях від pay-pre-view. І якщо ця трансляція буде користуватися попитом у Великобританії, він заробить більше, ніж будь-який інший противник братів.

- Який американський канал транслюватиме цей бій?
- Не можу поки що сказати. На даний момент це питання є предметом переговорів. Відзначу, що дуже великий інтерес до даного бою проявляє канал ESPN.

- Чи є Чісора більш цікавим персонажем, ніж володар поясу WBA Девід Хей?
- Хей цікавіший, оскільки володіє поясом, але він боїться виходити на ринг проти Кличка. А Чісора публічно заявляє, що, на відміну від Хея, не відчуває страх перед Володимиром.

Однак тут справа не в грошах, незважаючи на те що Хей постійно посилається на них. Ми запропонували йому розділити загальний дохід 50 на 50, але він цього не захотів. А більшого ми йому запропонувати не можемо.

Читайте також:

Бріггс станцював в рингу для Кличка (відео)

Чісора пообіцяв побити по черзі обох братів Кличків

Віталій Кличко запросив бомжа на бій з Бріггсом

Офіційно! Кличко буде битися з Чісорою 11 грудня

Бріггс влаштував скандал на прес-конференції з Віталієм Кличком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: