Менеджер Повєткіна: Кличко висунув занадто багато умов

Менеджер Повєткіна розповів свою версію скасування поєдинку з Володимиром Кличком. Сторона російського боксера нарахувала 20 непереборних розбіжностей.

Поєдинок за чемпіонський титул між Володимиром Кличком і Олександром Повєткіним насправді був скасований через незгоду російської сторони на запропоновані їй умови, заявив менеджер Повєткіна Володимир Хрюнов.

"Реальна причина того, що сталося, - це наша незгода на ті умови, що висунув Кличко для проведення бою, - сказав Хрюнов. - І цих розбіжностей було досить багато, для нас вони носили принциповий характер. Практично не виходило готуватися до цього бою, ми повинні були безперервно брати участь в медіа заходах. Всього розбіжностей було дванадцять, і вони були непереборними".

За словами менеджера Повєткіна, вони "до останнього намагалися домовитися" з командою українського боксера. "Перший контракт, який ми отримали від Кличка, налічував сім сторінок. Взагалі, його можна віднести до розряду творів. У відповідь я відправив контракт, який містив лише одну сторінку. До нього з'явився лист розбіжностей, і їх ми так і не подолали", - заявив менеджер Повєткіна.

Відсутність Повєткіна на прес-конференції у Франкфурті була пояснена тим, що переліт зі США, де Олександр готувався до бою, міг негативно позначитися на здоров'ї спортсмена. Команду Кличка медична версія не влаштувала, вони звинуватили росіянина в непрофесійному і неповажному ставленні. Хрюнов вважає, що вся ця історія є "реальною ілюстрацією" непереборні розбіжності сторін.

"Олександр знаходився на учбово-тренувальному зборі в Америці, в штабі Кличка чудово знали про це. І раптом ні з того ні з сього вирішили провести прес-конференцію зі словами "нічого страшного, нехай на три дні прилетить до Європи". Що таке три дні? Це фактично зміна часових поясів, акліматизація та зникла робота, яку він зробив на минулих зборах", - зауважив Хрюнов.

Він сказав, що з повагою ставиться до думки тренера Повєткіна Тедді Атласа, який заявив, що олімпійський чемпіон 2004 року поки не готовий зустрічатися з Кличком. Однак, за словами менеджера, "Атлас - лише один з членів команди".

Хрюнов не вірить, що Кличко-молодший і Повєткін так ніколи і не зустрінуться на рингу. "За версією WBO Олександр - номер один, йому залишилося провести один бій, і він знову обов'язковий претендент, - відзначив менеджер російського боксера. - За версією IBF готується спеціальне рішення з приводу позиції Олександра в рейтингу. Протягом року можна очікувати, що бій відбудеться ".

Хрюнов пообіцяв оприлюднити всі офіційні документи, пов'язані з зірваним поєдинком з Кличком.

"Це достатньо серйозні речі: відсутність бажання Кличка надавати страховку на бій, неможливість роботи секундантів, неможливість використання своєї охорони, неможливість готуватися безпосередньо до самого бою, велика кількість медіа заходів, які перетворювали підготовку в зйомку багатосерійного фільму", - заявив менеджер Повєткіна.

Бій між Кличком, чемпіоном світу в суперважкій вазі за версіями IBF і WBO, і обов'язковим претендентом Повєткіним повинен був відбутися 11 вересня в німецькому Франкфурті. Приводом для скасування бою стало невідвідування російським боксером офіційної прес-конференції.

Зустріч Володимира Кличка і Олександра Повєткіна повинна була відбутися ще в грудні 2008 року, але через серйозну травму ноги у російського боксера бій був відкладений.

Володимир Кличко вийде на ринг 11 вересня, проте проти іншого суперника. Чемпіон вже почав переговори з другим номером рейтингу IBF нігерійцем Семюелом Пітером.

Читайте також:

Бій між Кличком і Повєткіним скасовано

Кличку порадили забути про Повєткіна та запропонували Пітера

У Повєткіна пообіцяли надавати Кличку "в бубон"

Повєткін назвав Кличків минулим боксу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: