Менеджер Повєткіна вимагає від Кличка додатковий допінг-контроль

Менеджер Олександра Повєткіна наполягатиме на тому, щоб в контракт про бій з Кличком був включений пункт про додатковий допінг-контроль.

Менеджер обов'язкового претендента на титул IBF у надважкій вазі Олександра Повєткіна розповів про те, що вже почалася підготовка Олександра до призначеного на вересень поєдинку проти чемпіона IBF/IBO і WBO Володимира Кличка.

"Зараз ми з Повєткіним знаходимося в Нью-Джерсі, де розпочалася підготовка до майбутнього поєдинку проти Володимира Кличка, - сказав Володимир Хрюнов. - Саша почуває себе добре і підготовка відбувається просто чудово".

За словами менеджера, вже з сьогоднішнього дня Олександр почне працювати зі спаринг-партнерами, проте Хрюнов відмовився повідомити їхні імена. "Ми плануємо залучити близько десяти спаринг-партнерів, однак зараз я поки не можу назвати ніяких імен, - сказав Хрюнов. - Серед них буде по крайней мере два колишніх чемпіона світу".

Хрюнов також заявив, що наполягатиме на тому, щоб в контракт, надходження якого від представників чемпіона вони очікують з дня на день, буде включений пункт про додатковий допінг-контроль. "У даний момент ми чекаємо контракт і, сподіваюся, Володимир погодиться на протокол ВАДА для організації допінг-контролю, - відзначив менеджер. - В одному зі своїх інтерв'ю Володимир Кличко висловив позитивне ставлення до нашої ініціативи. Тому я очікую побачити такий пункт у нашій остаточній угоді".

Читайте також:

Бій Кличко - Повєткін відбудеться 18 вересня у Франкфурті

Віталій Кличко: чим довше думатиме Валуєв, тим меншою буде ціна

Віталій Кличко: менеджери Повєткіна зробили велику помилку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: