Мер Одеси звинуватив Суркіса у зраді свого міста

Мер Одеси має намір підписати лист до президента УЄФА Мішеля Платіні з проханням особисто приїхати в місто й ознайомитися з ходом підготовки до Євро-2012.

Мер Одеси Едуард Гурвіц має намір оскаржити бухарестське рішення виконкому УЄФА про виключення Одеси зі списку міст, що приймають Євро-2012.

Він уточнив, що розглядає можливість звернення до найвищого органа футбольного правосуддя - Спортивного арбітражного суду в Лозанні, хоча при цьому є певні юридичні складнощі. Мер зазначив, що сьогодні ж має намір підписати лист до президента УЄФА Мішеля Платіні з проханням особисто приїхати в місто й ознайомитися з ходом підготовки до Євро-2012.

Мер Одеси пояснив, що восени зустрічався з Мішелем Платіні, який сказав, що міста, котрі приймають ігри чемпіонату, визначатимуться за висновками експертної комісії, а також на підставі його особистого враження. Він обіцяв об'їхати всі 12 міст Польщі й України, але цього не було зроблено.

"Відоме рішення про виключення Одеси з числа міст, що приймають Євро-2012, прийнято після консультацій європейських футбольних чиновників з президентом Федерації футболу України Григорієм Суркісом. І тепер, після отримання формальної відповіді з УЄФА заяви президента ФФУ про те, ніби Одеса і Дніпропетровськ профукали, чемпіонат виглядають нелогічними. Я б особисто довіряв Мішелю Платіні, а не Григорію Суркісу. Головним винуватцем цього рішення УЄФА є він, і він про це знає, - сказав мер Одеси.

Раніше повідомлялося, що Одеса вважає рішення Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) про виключення її зі списку міст, які прийматимуть матчі фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році несправедливим.

Мер Одеси Едуард Гурвіц направив лист Президенту ФІФА Зеппу Блаттеру, в якому заявив про свою категоричну незгоду з рішенням виконкому УЄФА.

Читайте також:

Мер Одеси поскаржився президенту ФІФА

УЄФА позбавила Дніпропетровськ і Одесу Євро-2012

L'Equipe: Євро-2012 пройде лише в Києві і Львові

Дніпропетровськ оскаржить рішення УЄФА щодо Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: