Мессі забив 599-й гол у кар’єрі, але "Барселона" втратила очки у матчі з аутсайдером

У ворота каталонців вперше за 2 роки призначили пенальті.

"Барселона" втратила очки у виїзному матчі 26-го туру чемпіонату Іспанії проти "Лас-Пальмас". Гра завершилася з рахунком 1:1.

Ліонель Мессі вивів каталонців уперед на 21-й хвилині.  Для Лео цей гол став 599-м у кар'єрі за клуб і збірну.

На 47-й хвилині Лука Дінь підіграв собі рукою у власному штрафному і рефері призначив пенальті, який реалізував Хонатан Кальєрі.

"Барселоні" вперше за 2 роки призначили пенальті в їхні ворота. Серія каталонців тривала 78 матчів, розпочавшись 14 лютого 2016 року.

У "Реала" ж були дві подібні серії - по 88 ігор без призначених в їхні ворота пенальті - 1953-1956, 1969-1972 роки.

"Барселона" продовжує лідирувати у турнірній таблиці з 66-ма очками. На 5 балів менше у "Атлетіко". У "Реала" – на 15.

"Лас-Пальмас" перебуває у зоні вильоту на 18-й позиції (20 очок).

Нагадаємо, що "Реал" свій матч 26-го туру програв.