"Металіст 1925" заявив про сплановану провокацію у фіналі аматорського чемпіонату України

Клуб просить міністра внутрішніх справ України порушити кримінальну справу.

Срібний призер аматорського чемпіонату України "Металіст 1925" виступив з критикою уболівальників, які зірвали фінальний матч проти "Агробізнесу".

Команда опублікувала звернення на своєму офіційному сайті.

Керівництво харківського клубу заявило, що це могла бути спланована провокація і попросило міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова звернути увагу на інцидент.

"В кінці матчу стався інцидент, пов'язаний з безчинствами так званих "ультрас ". Дії цих псевдовболівальників привели до вкрай негативних наслідків, грубих порушень громадського порядку та насильства. Матч був зірваний, а авторитету ФК "Металіст 1925" завдано серйозної шкоди.

За попередніми даними служби безпеки ФК "Металіст 1925", на секторі, в якому повинні були розміщуватися харківські фанати, перебували жителі ще чотирьох міст України, які взяли участь в масових заворушеннях. Це свідчить про сплановану провокацію, направлену не проти учасників фінального матчу і ФК "Агробізнес", зокрема. У цього прояву глибинні корені. Ми звертаємося до Міністра внутрішніх справ України Арсена Борисовича Авакова з проханням відкрити кримінальне провадження, дати оцінку хуліганському інциденту, виявити справжні мотиви організаторів і активних виконавців, а також зробити все можливе, щоб вони понесли передбачене чинним законодавством покарання", - зазначається в зверненні.

Нагадаємо, після гри президент ФФУ Андрій Павелко заявив, що подібна поведінка ультрас харків'ян ставить під сумнів участь команди у Другій лізі.

Залиште свій коментар