Стороженко: "Металіст" і "Карпати" будуть виключені з Прем'єр-ліги

Перший віце-президент ФФУ заявив, що, на його думку, "Металіст" і "Карпати" будуть відправлені у Першу лігу.

Сергій Стороженко
turnir.com.ua
Сергій Стороженко
Перший віце-президент Федерації Футболу України (ФФУ) Сергій Стороженко у середу, 28 квітня, дав екстрену прес-конференцію з приводу скандального матчу "Металіст" - "Карпати".

Стороженко заявив, що, на його думку, рішення Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України (КДК ФФУ) зумовлене - "Металіст" і "Карпати" будуть відправлені у Першу лігу.

Нагадаємо, що 28 квітня в Києві відбулося засідання Виконкому ФФУ, на якому одним з питань розглядалася ситуація навколо матчу сезону 2007/2008 між харківським "Металістом" та львівськими "Карпатами". Нагадаємо, той поєдинок завершився з рахунком 4:0 на користь "Металіста". Згодом виникли підозри, що матч носив договірний характер.

На засіданні виконкому ФФУ було заслухано доповідь заступника голови Комітету з етики та чесної гри, після чого членам виконкому було відмовлено в дебатах по доповіді. Сергій Стороженко, не отримавши слова, вважає це порушенням регламенту і на знак протесту покинув засідання виконкому.

На прес-конференції, що відбулась 28 квітня, Стороженко заявив, що не виключає власної відставки і вже забрав свою сорочку з шафи у своєму кабінеті у ФФУ.

Що стосується розгляду ситуації з матчем "Металіст" - "Карпати", то матеріали передані в Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ. За словами Стороженка, рішення, яке прийме КДК ФФУ, "не буде відповідати інтересам клубного футболу".

На прохання змоделювати подальший розвиток подій, Стороженко сказав, що якщо "Металіст" буде відправлений у Першу лігу, то доведеться апелювати в усі футбольні та нефутбольні інстанції.

Відзначимо, що Харківська обласна прокуратура відмовила в порушенні кримінальної справи по матчу "Металіст" - "Карпати".

Читайте також:

ФФУ буде розслідувати матч "Металіст" - "Карпати"

Суркіс доведе наявність договірних матчів у чемпіонаті України

Маркевич: прокуратура розібралася у справі "Металіста"

Колишній футболіст "Динамо" розповів про договірні матчі

"Металісту" таки загрожує дискваліфікація

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: