"Металіст" програв узбецькому "Буньодкору"

Гол Рівалдо вирішив долю поєдинку між узбецьким "Буньодкором" та "Металістом". "Дніпро" програв у Хайфі клубу "Маккабі" - 1:2.

Вчора "Металіст" провів перший контрольний поєдинок на другому учбово-тренувальному зборі в ОАЭ. Підопічним Мирона Маркевича протистояв чемпіон Узбекистану "Буньодкор".

Перший тайм пройшов практично без небезпеки воротам суперників. Лише за дві хвилини до перерви Марко Девич з вигідної позиції пробив по воротах "Буньодкора", і після рикошету від узбецького захисника м'яч ледь не перетнув лінію воріт, але в останню мить команду врятував воротар.

На початку другого тайму обрізка харківських футболістів в середині поля привела до небезпечної контратаки гравців "Буньодкора". Послідував навіс на Рівалдо, і бразилець ударом головою спрямував м'яч у ворота "Металіста".

В середині другого тайму Мирон Маркевич випустив на поле Барілка і Селіна, і вже через декілька хвилин останній міг зрівняти рахунок, але, вийшовши сам на сам, не зумів переграти воротаря "Буньодкора".

В кінці матчу у харківських футболістів було декілька вигідних моментів, щоб не тільки порівняти рахунок, але і вийти вперед, проте зробити це їм так і не вдалося. Матч закінчився мінімальною перемогою "Буньодкора" - 1:0.

Склад "Металіста" у першому таймі:
Горяїнов – Майдана, Обрадович, Папа Гуйє, Конюшенко – Асеведо, Валяєв, Едмар – Девич, Джексон, Олійник.

Склад "Металіста" у другому таймі:
Бажан - Папа Гуйє, Обрадович, Ганцарчик, Майдана - Слюсар, Поступаленко, Рикун, Березовчук, Бордіян - Олійник.

А тим часом, в ізраїльській Хайфі дніпропетровський "Дніпро" провів товариський поєдинок з місцевим клубом "Маккабі" з Тель-Авіва і програв - 1:2.

"Маккабі" (Хайфа) - "Дніпро" 1:2

"Дніпро": Кернозенко (Боровик, 46) - Пашаєв, Сердюк, Лисицький, Бартулович (Денисов, 27, Бартулович, 67) - Холек - Калиниченко, Назаренко (Коноплянка, 44), Льопа – Каверін (Канкава, 19), Гоменюк (Воробей, 46)

Голи: Бокколі (9), Калиниченко (20), Фантені (35).

Михайличенко летить в Емірати дивитись ігри "Металіста"