"Металіст" впевнено переміг "Сампдорію"

"Металіст" отримав блискучу перемогу над "Сампдорією" і вийшов в 1/8 фіналу Кубка УЄФА

Кубок УЄФА. 1/16 фіналу. Матч-відповідь

19:00 Харків. ОСК "Металіст"
Арбітр: Кнут Кірхер
Асистенти: Детлеф Шеппе, Кай Фосс (всі - Німеччина)

МЕТАЛІСТ (Харків, Україна) 2 - 0 САМПДОРІЯ (Генуя, Італія)

"Металіст": 29 Горяїнов, 27 Майдана, 22 Обрадовіч, 30 Папа Гуйє, 6 Ганцарчик, 7 Валяєв, 9 Слюсар, 8 Едмар, 25 Рикун, 50 Джексон Жажа Коельо, 11 Олійник
"Сампдорія": 83 Міранте, 16 Кампаньяро. 28 Гастальделло, 77 Да Кошта, 20 Падаліно, 21 Саммарко, 23 Станкявічюс, 88 Дессена, 3 Циглер, 11 Беллуччі, 89 Марілунго

1 хв: з центра поля розпочали футболісти "Сампдорії"
3 хв: гості активно почали зустріч. Станкявічюс двічі підряд кидав аут в карний майданчик з правого флангу, але захисники "Металіста" відбилися
5 хв: НЕБЕЗПЕЧНО!!! Рикун опинився один з м'ячем на ударній позиції по місцю правого форварда, але пробив лише в сітку із зовнішнього боку

Приголомшлива атмосфера на стадіоні. Не можна не відзначити місцевих ультрас. Голосова підтримка - те що треба

10 хв: Небезпечно біля воріт Горяїнова. Марілунго пробивав зблизька з гострого кута. Голкіпер контролює ситуацію
11 хв: Валяєв виконав красиву поперечну передачу на Едмара, але бразильця в останню мить випередив Циглер і вибив м'яч в аут!
15 хв: Станкевічюс виконав вивірену подачу зі штрафного на ближню стійку і Да Кошта зумів пробити головою. Вище воріт!
17 хв: НЕБЕЗПЕЧНО!!! Після класного закиду з глибини поля Станкявічюс ледве не вийшов один на один, але в останню мить підстрахував своїх партнерів Горяїнов, вчасно вийшовши з воріт
19 хв: Джексон Коельо виконав подачу зі штрафного на ближню стійку, Рикун спробував пробити головою, однак фактично відправив сферу в руки Міранте
24 хв: Станкявічюс сфолив проти Ганцарчіка в небезпечній близькості від воріт Міранте. Коельо спробував сильно пробити зі штрафного, але попав в Дессену і м'яч полетів в аут
25 хв: Циглер зряче віддав на Дессена, той прокинув м'яч повз двох футболістів "Металіста", однак своїх партнерів підстрахував Олійник, вибивши м'яч в сторону
26 хв: Рикун з правого флангу відпасував в чужий карний на Олійника, але тепер уже Дессена взяв реванш і в красивому підкаті зупинив прорив українця
29 хв: ГОООЛЛЛ!!!!!!! Валяєв зіграв в класную стінку з Едмаром по центру, війшов в карний майданчик, уникнув підкату Гастальделло і майстерним ударом майже з лінії штрафної направив м'яч в дальній нижній кут!

31 хв: Едмар відпасував на Олійника і той красивим ударом з лівого кута карного майданчика спробував закрутити м'яч в дальню дев'ятку воріт Міранте. Нажаль неточно
34 хв: НЕБЕЗПЕЧНО!!! Джексон виконав подачу з кутового на ближню штангу і Едмар класно пробив головою, однак захисник виніс м'яч з воріт!
40 хв: ГОООЛЛЛ!!!!!!! Джексон Коельо зі штрафного метрів з 35-ти з відскоком від газону відправляє м'яч в лівий кут воріт

41 хв: НЕБЕЗПЕЧНО!!! Падаліно достатньо слабо пробив з правого краю карного майданчику і Горяїнов, забравши м'яч в руки, ледве сам не заніс його у ворота! Лише в останню мить голкіпер зупинився на самій лінії воріт!

Заспокоїлася у нас гра під кінець тайму. "Металіст" спокійно контролює м'яч в центрі поля

45 хв: ПЕРЕРВА

46 хв: Розпочався другий тайм. Цього разу з центру поля починають господарі

Статистика після першого тайму: Удари в площину: 2 - 1; Удари: 8 - 2; Фоли: 2 - 12; Кутові: 2 - 0; Володіння м'ячем: 52% - 48%

49 хв: Марілунго збиває в центрі поля Майдану. Штрафний удар. Аргентинцю потрібна медична допомога. Сподіватимемося, що пошкодження несерйозне
54 хв: Станкявічюс наважився на удар з дальньої відстані. Горяїнов без зусиль зафіксував м'яч в руках
55 хв: Марілунго пройшов Майдану на лівому фланзі і увірвався в карний майданчик, але не зумів переграти Обрадовіча
58 хв: заміна в складі "Металіста": замість Олександра Рикуна вийшов Марко Девіч
59 хв: за суперечки з арбітром попередження отримав Паоло Саммарко
64 хв: подвійна заміна у складі гостей: Даніеле Франческіні вийшов замість Маріуса Станкявічюса, а Мірко Пієрі замість Паоло Саммарко
66 хв: НЕБЕЗПЕЧНО!!! Джексон сильно пробив з штрафного і над стінкою, але м'яч просвистав в сантиметрах від ближньої дев'ятки воріт Міранте!
70 хв: після подачі з кутового пішла передача на дальню штангу. Олійник пробивав головою, але не влучив у відкритий кут
72 хв: НЕБЕЗПЕЧНО!!!! Коельо виконав вивірену подачу з кута поля на дальню штангу і Олійник пробив головою з близької дистанції, але послав м'яч вище воріт
74 хв: Небезпечно біля воріт Горяїнова. Провалився центр оборони. Марілунго вийшов один на один з Горяїновим, але голкіпер сміливо кинувся в ноги і відвів загрозу від своїх воріт
76 хв: НЕБЕЗПЕЧНО!!! Після класної передачі Валяєва Олійник вийшов один на один, але пробив поруч зі стійкою!
78 хв: Розіграли кутовий гості і Беллуччі виконав подачу на дальню штангу, де Горяїнов не дістав м'яч, а Гастальделло із забійної позиції послав м'яч в сітку із зовнішнього боку
79 хв: заміна у складі "Металіста". Замість Джексона Коельо на поле вийшов Віталій Бордіян
83 хв: заміна у складі "Сампдорії". Маттіа Мустаккьо замінив Марко Падаліно
87 хв: заміна у складі "Металіста". Андрей Березовчук вийшов замість Дениса Олійник
89 хв: НЕБЕЗПЕЧНО!!! Марілунго сильно пробив з лінії штрафною в дальній кут, але м'яч просвистів поруч зі штангою!
90+2 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК

МЕТАЛІСТ ОТРИМАВ БЛИСКУЧУ ПЕРЕМОГУ І ВИЙШОВ В 1/8 ФІНАЛУ КУБКА УЄФА

БРАВО МЕТАЛІСТ!!! БРАВО МАРКЕВИЧ!!!

Статистика матчу: Удари у площину: 3 - 3; Удари: 12 - 8; Фоли: 3 - 17; Кутові: 4 - 3; Володіння м'ячем: 55% - 45%

Тренер "Сампдорії": "Металіст" прекрасний і в нападі, і в захисті"

Маркевич: "Головне - не панікувати"