"Металіст" тріумфально завершив 2008-й рік!

Посівши перше місце у групі в Кубку УЄФА, харківський "Металіст" отримає у суперники в 1/16 фіналу, одну з команд, що посіли 3-е місце у груповому турнірі.

Мирон Маркевич задоволений результатами, показаними "Металістом" у груповому турнірі Кубка УЄФА - дивіться відеосюжет ПРОСПОРТ

У четвер останніми матчами Кубка УЄФА завершувався єврокубковий сезон 2008 року. Харківський "Металіст", який ще в минулому турі забезпечив собі вихід до 1/16 фіналу, у Лісабоні грав проти місцевої "Бенфіки" і здолав її з мінімальним рахунком, знову забивши гол на останніх хвилинах матчу – 1:0.

Господарі поля протягом матчу володіли ініціативою, а у двох епізодах харків'ян рятувала штанга, але на 79-й хвилині Мирон Маркевич випустив досвідченого Рикуна, який і став автором гола.

Єдину гольову атаку в матчі розпочав Северин Ганцарчик, який, до речі, в день матчу став батьком. Саме його передача на Девича дозволила новачку української збірної вийти на ударну позицію, той віддав пас на вільного Рикуна, який і пробив у дальній кут – 1:0!

У групі В харків'яни так і не пропустили жодного м'яча і посіли перше місце. Суперник "Металіста" в 1/16 фіналу, як і суперники "Динамо" і "Шахтаря", стануть відомі у п'ятницю.

Жеребкування єврокубків почнеться о 13-й годині.