"Металіст" подав скаргу у ФФУ

"Металіст" вимагає скасувати рішення КДК ФФУ про визнання договірним матчу з "Карпатами", який відбувся в рамках Чемпіонату України 19 квітня 2008.

Футбольний клуб "Металіст" подав скаргу в апеляційний комітет ФФУ, в якій вимагає скасувати рішення Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ про визнання договірним матчу з командою "Карпати" (Львів), який відбувся в рамках Чемпіонату України 19 квітня 2008.

"Металіст" вважає, що рішення, винесене КДК ФФУ з численними порушеннями матеріальних і процесуальних норм статутних і регламентних документів ФФУ, УЄФА та ФІФА, в тому числі з грубими порушеннями Дисциплінарних правил ФФУ, законодавства України і т.п.

"Зараз, - йдеться у скарзі, - "Металіст" отримав лише резолютивну частину рішення КДК ФФУ. Листом від 17 серпня 2010 р. "Металіст" зажадав від КДК ФФУ надання мотиваційної частини Рішення. Відповідно, подальші доводи "Металіста" щодо оскарження Рішення, докази, документи та інші матеріали, зазначені в статті 87 Дисциплінарних правил ФФУ, а також інші можливі доповнення та уточнення до цієї скарги будуть подані до Апеляційного комітету після отримання мотиваційної частини Рішення".

"Металіст" вимагає "скасувати Рішення Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України від 2-9 серпня 2010 р. у справі про висновки Комітету ФФУ з етики та чесної гри щодо порушень принципів "Fair Play" до і під час проведення матчу 26-го туру сезону 2007/2008 17 чемпіонату України з футболу між командами "Металіст" Харків - ФК "Карпати" Львів, який відбувся 19 квітня 2008.

Нагадаємо, що КДК ФФУ зняв з "Металіста" і "Карпат" по 9 очок у поточному чемпіонаті та застосував до клубів та окремих гравців, тренерів і співробітників обох клубів ряд різних санкцій.

Читайте також:

ФФУ дала вичерпну відповідь на звинувачення Ярославського

Ярославський: Суркіс прибрав конкурента за місце в Лізі чемпіонів

Ярославський: "Металіст" скасує репресивне рішення ФФУ

Офіційно! З "Металіста" і "Карпат" знято по 9 очок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: