"Металіст" захищається... і виграє! (відео)

Харківський "Металіст" виграв у Стамбулі в турецького "Галатасарая" (1:0) у своєму другому матчі групового турніру Кубка УЄФА.

Перемога "Металіста" над "Галатасараєм" зайвий раз довела, що футбол - це гра, де до останніх хвилин не можна передбачити, чим вона скінчиться.

Футболісти не показали надто видовищного футболу. Харків'яни обрали захисну схему гри і майже протягом усієї гри стримували атаки турецького клубу.

Захист "Металіста" грав досить надійно, і, чим менше часу залишалось до фінального свистка, тим більше ставало зрозуміло, що "Металіст" усіми силами намагається втримати нічийний рахунок - особливо після того, як поле залишили Девіч і Джексон Коельо.

І саме в той момент, коли пішов з поля Джексон і здавалося, що зараз турки підуть на останній штурм воріт Горяїнова, відбулася неймовірна розв'язка. Фомін, який тільки-но вийшов на заміну, рішуче пішов у боротьбу з Серветом Четіном, відібрав у нього м'яч і миттєво переправив його на Едмара, який вийшов сам на сам з голкіпером "Галатасарая" і забив гол!

Турки були настільки приголомшені таким розвитком подій, що у 9 хвилин, що залишались, не змогли створити жодного небезпечного моменту біля воріт гостей.

Ось так харків'яни здобули дуже важливі 3 очки, обігравши лідера групи, та ще й у його лігвищі! Браво, "Металіст"! Браво, Маркевич!