Ми перебуваємо в дупі - футболіст збірної Білорусі емоційно відреагував на невдачі команди

Гравець не став добирати правильні слова.

Футболіст білоруської команди Єгор Філіпенко гаряче прокоментував останні матчі команди у кваліфікації до чемпіонату світу.

Слід зазначити, що у останніх двох турах відбіркового раунду збірна Білорусі не набрала жодного пункта, поступившись Люксембургу (0:1) та Швеції (0:4).

Такі жахливі результати не міг не прокоментувати капітан команди Єгор Філіпенко, який набагато раніше вже дивував громадскість незвичайними цитатами.

"Або це дно? Такий зараз, значить, наш рівень. М'яко кажучи, перебуваємо в дупі. Нам потрібно виходити з цього. Не знаю, завдяки чому. Сто відсотків, що потрібно розбиратися в цій ситуації. Зганьбилися, і немає нам ніякого виправдання", - цитує слова Філіпенка видання Пресбол.

Такич чином, після двох поразок наші північні сусіди опустилися на останній рядок турнірної таблиці, поступившись навіть збірній Люксембургу. В активі білорусів 5 балів після 8 проведених турів. Люксембург, який йде на передостанньому місці, має стільки ж очок, проте, випереджає команду Ігоря Кріушенка за додатковими показниками.

Залиште свій коментар