Мігель Котто захистив титул

Одноголосним рішенням суддів Мігель Котто переміг Шейна Мозлі, захистивши свій титул чемпіона світу WBA в напівсередній вазі.

Чемпіон WBA в напівсередній вазі Мігель Котто успішно захистив свій титул, перемігши одноголосним рішенням суддів колишнього чемпіона світу в трьох вагових категоріях Шейна Мозлі

Обидва боксери активно почали поєдинок, демонструючи свій настрій на перемогу і безкомпромісність. У першій половині поєдинку Мозлі прийняв запропонований Котто силовий бокс і часто йшов на обмін ударами, але потім, мабуть внаслідок втоми, почав боксувати на дистанції, намагаючись "зловити" чемпіона на контратаці. 

У кінцівці бою Котто, вважаючи, що він виграє по очках, вирішив поберегти сили і віддав своєму суперникові ініціативу, що, втім, не перешкодило йому виграти на картках всіх трьох суддів з рахунком 116-113 і 115-113 двічі. 

Цікаво зазначити, що статистика ударів, опублікована незабаром після бою компанією Compubox, не показала переваги Мігеля Котто. Обидва суперники нанесли однакову кількість точних ударів - 248, проте Мозлі завдав більше точних силових ударів - 177 проти 150 у Котто, і програв в дуелі джебів - 71 проти 98. 

Всього за дванадцять раундів бою Мозлі завдав 774 удари (439 джебів і 335 силових ударів), а Котто - 675 ударів (288 і 387 відповідно). Відзначимо також, що за даними пораундової статистики Мозлі мав перевагу в кількості точних ударів в шести раундах з дванадцяти, а в кількості точних силових ударів - в 9 з 12.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: