Михайличенко: Воронін буде чекати свого шансу

Олексій Михайличенко провів прес-конференцію до відбірного матчу Чемпіонату світу-2010 проти Казахстану.

Головний тренер збірної України Олексій Михайличенко провів прес-конференцію на базі "Динамо" у Чапаївці, присвячену підготовці до відбірного матчу Чемпіонату світу-2010 проти Казахстану, який відбудеться 10 червня на стадіоні "Динамо".

- Гра в Загребі забрала дуже багато моральних і фізичних сил. А матч з Казахстаном є дуже важливим, і ми постаралися дати хлопцям психологічно відійти від минулої гри. Ми втратили Шевченка, але від травм нікуди не дітися. У стані Казахстану теж зламався провідний форвард – Остапенко.

Покинув збірну за сімейними обставинами Валяєв. Також є багато ударів і мікротравм. Сьогодні на тренуванні побачимо, хто готовий грати.

Ми прекрасно розуміємо, яке значення має майбутня гра. Ми переглянули останні матчі Казахстану: вони внесли великі зміни, залучили молодих гравців, змінили саму гру. 35 хвилин гри з англійцями вони застосовували колективний відбір, були агресивними, більш організованими та мобільними, ніж у першій грі з нами. Перші два м'ячі були забиті через індивідуальні помилки, але командна гра була на рівні. Казахи навіть забили гол, але був зафіксований сумнівний офсайд. Це команда, яка не ставить ніяких цілей, тому на ній не висить тягар відповідальності.

- Що з Тимощуком?
- З ним проблем немає.

- Чи не буде проблем з мотивацією?
- У нас зараз всі матчі вирішальні.

- Шеву вирішили поберегти?
- Ні, у нього надрив зв'язки, два тижні йому взагалі не можна тренуватися.

- Він залишився в розташуванні збірної?
- Він тут.

- Ви будете ставити завдання виграти з якомога більшим рахунком?
- Перш за все, потрібно налаштуватися на гарну гру, все інше покаже матч. Планувати кількість голів – це нереально.

- Воронін не розчарувався через невихід на поле в Хорватії?
- У нас є шість нападаючих. Обираємо двох, виходячи з тактики. Можливість вийти на поле є у кожного. Але у нас є команда, а якщо хтось не може зрозуміти цього, немає сенсу приїжджати в збірну. У Хорватії навіть перебуваючи в резерві, запасні гравці були частиною команди. Воронін розуміє, що він потрібен, тому буде чекати свого шансу.

- Гоменюк і Ковпак були гарні як зв'язка ...
- Не думаю, що ця зв'язка дуже зіграна, але вони дуже намагаються. Ставити їх у зв'язці поки варіантів не було.

- Пятова не збираєтеся змінити у воротах?
- Ніяких оргвисновків не було. Там була ціла низка помилок. Самі порушили, самі дали добити ... Звинувачувати тільки воротаря не має сенсу. Хоча помилки воротарів більш відчутні. Вибір будемо робити, виходячи з фізичного і психологічного стану. Припускати, що буде у день матчу, поки не можу.

- Чи очікуються зміни у старті?
- Як мінімум одна – Шевченко ж не буде.

- Нічия з хорватами рівноцінна перемозі?
- Ми отримали бажаний мінімум, але дуже важливим був сам хід гри. Ми у понеділок розбирали гру і побачили свої сильні і слабкі сторони. На жаль, ми не змогли витримати необхідний темп протягом всієї гри. Занадто довгим був сезон, та й хорвати – не проста команда. Спочатку нам не пощастило, в кінці гри пощастило, тому результат закономірний. Я задоволений, що вдалося зіграти у свою гру.

- Чи є відчуття, що збірна додає?
- Всі ігри були різні. І суперники різні. Говорити про поступальний рух складно. Але останні дві гри відрізнялись від попередніх.

- У ЗМІ з'явилися фото з Даріо Срною в барі. Як Ви ставитеся до такого?
- Мені здається, що він був не таким активним, як завжди. Він професіонал, але є ж етичні норми. Якщо команда готується, вона має бути єдиним колективом. Якщо йти в бар, то всім разом:) Це мій погляд на команду.

Аналіз матчу Хорватія - Україна читайте у статті футбольного експерта Олександра Солнцева "Оптимістична трагедія"

Читайте також:

Михайличенко: ми пропустили дуже прикрі м'ячі

Україна поступилась Білорусі третім місцем

Андрій Шевченко не зіграє проти Казахстану

ВідеоМихайличенко про гру з Казахстаном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: