"Мікеланджело боксу": мрію знайти боксера, здатного побити Кличків

Легендарний американський тренер Анджело Данді припустив, хто з боксерів минулого теоретично міг перемогти братів Кличків.

Легендарний американський тренер Анджело Данді заявив, що у його 90-річному віці він має ціль знайти важковаговика, здатного побити братів Кличів.

"Мікеланджело боксу", як охрестили італійського американця в Нью-Йорку, виховав таких знаменитих боксерів як Мохаммед Алі, Джордж Форман і Шугар Рей Леонард.

- Що Ви думаєте, коли бачите сьогоднішнього Алі, ураженого хворобою Паркінсона?
- Мені дуже боляче, це розриває мені серце. Мені хочеться плакати, тому що я не можу йому допомогти. Однак захоплює те, як він бореться з хворобою. Він завжди був таким - приймав будь-який виклик.

- Він переміг би Кличка?
- Звичайно, причому без особливих проблем. Він грав би з ними, він би їх перетанцював. Братів Кличко перемогли б і Ларрі Холмс, Джо Фрейзер або Джордж Форман, тому що ці боксери були набагато швидші, у них був сильний джеб і відважне серце.

Клички через свій зріст занадто повільні і статичні. Мені їх навіть трохи шкода, адже у них немає справжніх суперників. Кличкам не потрібно викладатися по максимуму. Однак я дуже їх поважаю. Вони - найкращі боксери свого часу.

- Чи відносяться вони до найкращих 10 суперважкоатлетів всіх часів?
- Для мене перший номер - це, звичайно, Мохаммед Алі. Потім слідують Джо Луїс, Макс Шмелінг, Ларрі Холмс, Джо Фрейзер, Майк Тайсон, Роккі Марчіано, Сонні Лістон, Джордж Форман, Леннокс Льюїс. Після них я поставив би Кличка.

- Ви дивитеся бої Кличків?
- Я дивлюся всі бої, які показують по телебаченню. Адже мені треба бути в курсі справ, якщо мене запитають про сучасний бокс. Мене майже кожен день залучають як експерта люди зі всього світу.

- У Вас ще є цілі?
- Я хочу досягти 100-річного віку. Схоже, мені це вдасться. Крім того, я мрію знайти важковаговика, здатного побити Кличка, щоб надважка вага знову була у центрі уваги, як раніше.

Читайте також:

"Золотий хлопчик" зізнався, що думав про самогубство

Повєткін: я ніколи від Кличка не бігав, і бігати не буду

Адамек не сумнівається у своїй перемозі над Віталієм Кличком

Польський боксер заявив, що розмаже Володимира Кличка на ринзі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: