Валуєв про відмову Кличка: якщо він не готовий - прапор йому в руки

Валуєв назвав відмову у поєдинку з боку Кличка смішною. Російський боксер заявив, що Кличку шкода квитків, тому хай б'ється з хлопцями типу Сосновського.

Російський боксер Микола Валуєв, якого українець Віталій Кличко в різкій формі звинуватив у небажанні проводити з ним бій, дав відповідь.

"Я готовий вийти проти українця на ринг. Якщо він не готовий - прапор йому в руки. Нехай виходить проти хлопців типу Сосновського", - заявив Валуєв.

"Мені просто смішно це коментувати. Ми ж з Кличком вже навіть з фінансових моментів домовилися. Я прийняв його умови і згоден вийти на ринг за убогі півтора мільйона доларів", - сказав Валуєв.

"Може, Віталію шкода 50 квитків, які я попросив для своєї команди? 35 квитків в ринг-сайд і 15 поруч з ринг-Сайд. Тому мені взагалі незрозумілі всі ці смішні звинувачення", - додав російський боксер.

Нагадаємо, чемпіон світу WBC у надважкій вазі Віталій Кличко відмовив екс-чемпіону світу WBA Миколі Валуєву в поєдинку, звинувативши того у боягузтві.

"Я зробив усе, щоб наш поєдинок відбувся. Але команда Миколи Валуєва висуває все нові і нові умови. Я не бачу можливості продовжувати переговори. Де це бачено: чемпіон вмовляє претендента?! Якщо Микола колись зможе перемогти свій страх, то, можливо, ми знову повернемося до цієї розмови", - резюмував Кличко.

Як відомо, поєдинок між чемпіоном світу у надважкій вазі за серії WBC українцем Віталієм Кличком і "російським гігантом" Миколою Валуєвим мав відбутися в жовтні 2010 року.

Читайте також:

Кличко назвав Валуєва боягузом і відмовився битися з ним

Кличко зробив Валуєву конкретну пропозицію

Валуєв: мені набридли маленькі боксери. Хочу битися з Кличком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: