Микола Валуєв визнаний мутантом

Російські вчені стверджують, що зріст найзнаменитішого російського боксера - це генетична аномалія.

Микола Валуєв
Микола Валуєв
За завіренням вчених-генетиків російський боксер екс-чемпіон світу за версією WBA Микола Валуєв - справжня генетична аномалія. У першу чергу зміни в геномі боксера викликали такий великий зріст спортсмена. Крім того, зміни могли наразитися на кісткові тканини і м'язи.

"Ми робили генетичний паспорт Валуєва. Досліджували 26 його генів. Що стосується гена росту, напевно тут є відхилення. Це видно, так би мовити, навіть неозброєним оком. Але не можна говорити, що в гірший бік, - розповів один з провідних генетиків Росії Олег Глотов. - Вся його конституція тіла пов'язана зі змінами в генетичному коді. Це не впливає на здоров'я, навіть навпаки, допомагає йому досягати високих результатів у спорті".

У той же час генетичні зміни і аномалії не передбачено жодною антидопінговою комісією світу. Крім того, боксерські федерації також не роблять знижок на цей рахунок. До участі в змаганнях допускаються спортсмени будь-якої статури, з чим би ці фізіологічні зміни не були пов'язані.

Таким чином, Микола Валуєв зовсім безперешкодно і навіть успішно виступає у надважкій ваговій боксерській категорії. І його дані допомагають не тільки домагатися високих позицій у рейтингах або боротися за чемпіонські пояси. Багато відомих боксерів мріють зустрітися з Миколою просто через його зріст. І ще більшою їх мрією до цих пір залишається покласти гіганта на настил рингу. Проте варто відзначити, що цього ще нікому не вдавалося.

У свою чергу Всесвітнє антидопінгове агентство стурбоване ситуацією навколо так званого генного допінгу. Мова йде про спеціальні препарати, які в тій чи іншій мірі змінюють склад генома людини. Виявити таке втручання абсолютно неможливо. У той же час перевага, яку отримає спортсмен, може бути вельми відчутною. Таким чином, варто очікувати, що вже незабаром атлети з очевидними відхиленнями у генетиці не будуть допускатися до змагань.

Читайте також:

Валуєв і Повєткін об'єднались проти Кличків

Валуєв битиметься з Кличком більше, ніж за 1,5 млн доларів

Валуєв відповів Кличку: я не можу бовтатися, як одна речовина в ополонці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: