Мілевський забив перший гол за "соколів" у чемпіонаті Туреччини (відео)

Мілевський забив перший гол у Суперлізі / Фото: gaziantepspor.org.tr

Український нападник Артем Мілевський забив перший гол в футболці турецького клубу "Газіантепспор". Сталося це в матчі 6-го туру турецької Суперліги проти "Карабукспора".

"Соколи" виграли з рахунком 3:0, а Мілевський, вийшовши на заміну на 75-й хвилині, відзначився голом і результативною передачею.

На 79-й хвилині Артем, отримавши м'яч від Штіліча, віддав на вільного зліва Сердара Озбайрактара, а той крученим ударом пробив у правий кут. А на 89-й хвилині Мілевський відгукнувся на пас з глибини поля, втік від захисника і майстерно перекинув м'яч через воротаря.

Завдяки цій перемозі "Газіантепспор" набрав 4 очки, піднявся з дна турнірної таблиці, але зону вильоту ще не покинув.