Міліція: Яремчук платив за оральний секс з 13-річними по 200 гривень

Іван Яремчук, підозрюваний в розбещенні малолітніх, фактично підтвердив свою провину.

Відомий у минулому футболіст київського "Динамо" Іван Яремчук, підозрюваний в розбещенні малолітніх, фактично підтвердив свою провину в ході проведеного днями слідчого експерименту – відтворення подій. Про це повідомили в органах слідства.

"Він не став відмовлятися від очевидних речей і дав повну картину того, що відбувалося, – сказав ознайомлений з матеріалами кримінальної справи офіцер міліції. – Запрошуючи додому 13-річних школярок, він займався з ними оральним сексом, за що потім кожній платив по 200 гривень. У ході слідства встановлено й інші факти, які свідчать про те, що схильність до дівчаток у нього виявлялася і раніше. Розголошувати їх зараз не можна, але він зовсім не такий безгрішний, як говорив на початку. До кримінального переслідування не доходило тому, що від потерпілих та їхніх батьків не було офіційних звернень".

На Яремчука надійшла заява від мами однієї зі школярок, які стали жертвами його сексуальних домагань. Перевірка показала, що це не наклепи з боку кредиторів, як можна було припустити, враховуючи, що колишній футболіст, що захоплювався азартними іграми, через борги продав престижну квартиру в центрі столиці і дорогий джип.

Іван Іванович причетність до педофілії категорично спростовує до цих пір. Він незадоволений підвищеним інтересом преси до цієї справи. "Скільки можна про мене писати? – обурюється Яремчук. – Не розумію, чого ви прагнете? Якщо вам в міліції щось кажуть, навіщо ще й мені задавати питання? На всю Україну ославили, немов самого головного педофіла в країні знайшли. У мене і без того душевний стан зрозуміло який, від шоку відійти не можу, ще й ви зі своїми запитаннями. Якщо на те пішло, чесно скажу – нічого такого, ніякої педофілії не було".

Але в міліції запевняють, що справа все-таки має перспективу, і до кінця січня 2010 року вона має піти до суду, який і визначить ступінь провини екс-футболіста. Яремчук залишається на підписці про невиїзд.

Читайте також:

Іван Яремчук: люблю дівчат. Але в розумних межах

Легендарного футболіста київського "Динамо" підозрюють у педофілії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: