Міністр спорту Росії не допустить об'єднання чемпіонатів України і Росії

Віталій Мутко заявив, що поки він буде при владі, то не допустить об'єднання футбольних чемпіонатів України і Росії.

Міністр спорту Росії Віталій Мутко заявив, що не допустить об'єднання футбольних чемпіонатів України і Росії, як цього хочуть деякі російські бізнесмени.

"У когось є думка сьогодні об'єднати з Україною чемпіонат Росії і Європи; Росії, і України. Я не хочу цих людей називати, вони дуже великі бізнесмени і великі господарі клубів. Я їм сказав, що поки буде моя сила, я цього не допущу. Ви грайте у Лізі чемпіонів, Лізі Європи. Якщо "Динамо" (Київ) туди потрапить, будете з ним зустрічатися. А навіщо нам міняти чемпіонат цей? Власне, розвивайте свою країну", - заявив Мутко.

Також Мутко заявив, що питання переходу російського чемпіонату на система "осінь-весна" не повинно підніматися до 2015 року.

"Ми говорили, що після 15-го року ми розглянемо питання переходу "осінь-весна". Підніміть всі мої заяви, я сказав: до 15-го року не заходьте. Тому я не розумію таких заяв, що якщо ти не готовий, твоя інфраструктура, то йди. А куди йти тому ж "Амуру" з Благовєщенська? Це твоя країна. Я просто не розумію, як ці ж люди у виконкомі голосують.

От якби я повертався, я б весь виконком розформував. Я не розумію таких людей. Ви вчора ще голосували за зовсім іншу систему. Я не проти системи "осінь-весна", але вона нам нічого не дасть. І друге: це не головна проблема російського футболу", - вважає Мутко.

Нагадаємо, що рішення Виконкому РФС про перехід на європейську систему було прийнято у вересні. Між тим, на думку більшості клубів першого і другого дивізіонів, багато команд поки не готові до подібних змін календаря, оскільки не володіють необхідним фінансуванням та інфраструктурою. Клуби 1 і 2 ліг написали відкритий лист президентові Дмитру Медведєву і прем'єр-міністру Володимиру Путіну з критикою переходу на систему "осінь-весна".

Читайте також:

Російські футболісти влаштували грандіозну п'янку зі стриптизом (фото, відео)

Мутко розсмішив своєю англійською весь світ (відео)

Мутко: люди мене розуміють без оксфордської і гарвардської вимови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: