Міністр спорту України розповів, чому гімнастка Романова втекла до Росії

На сторінці Ігоря Жданова у Facebook з'явилася відповідна заява.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов прокоментував чутки про можливу зміну громадянства української гімнастки Елеонори Романової, яка нібито збирається виступати за збірну Росії.

"Для федерації художньої гімнастики, тренерів, членів національної збірної команди України, для нашого Міністерства – це справжній шок та удар. Всі відверто розчаровані вчинком Романової. Зрозуміло, що питання переходу тієї чи іншої спортсменки - це в першу чергу компетенція міжнародного спортивного права, національних та міжнародної федерацій з цього виду спорту. Але, як міністр, не можу не висловити свою чітку громадянську та політичну позицію.

Що відбулося? Батьки 17-річної Романової, які проживали на окупованій Луганщині (м. Краснодон), а потім виїхали до Російської Федерації – на днях неочікувано з'явилися в Києві. Нікого не повідомивши, вони забрали дочку зі спортивного інтернату і вивезли в Росію.

Те, у який спосіб це все відбувалося, - свідчить, що ця спортсменка та її батьки знехтували всіма можливими моральними, етичними, юридичними та професійними нормами. Не виключаю також, що за цими діями стоять спецслужби Російської Федерації, які провели відповідну роботу з батьками Романової, заздалегідь спланували та реалізували цю спецоперацію." – написав на своїй сторінці Жданов.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, шо російський паспорт планує отримати український боксер В'ячеслав Глазков.

 

Маємо інформацію з різних джерел про намір гімнастки Елеонори Романової змінити українське громадянство на російське. Дл...

Опубліковано Ігором Ждановим 22 лютого 2016 р.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: