Міністра спорту Жданова втягнули у допінгову пранк-провокацію журналісти російського каналу

Журналісти НТВ дзвонили міністру від імені президента всесвітньої антидопінгової агенції.

Росія готує помсту Всесвітній антидопінговій агенції, яка за останній рік спіймала на заборонених препаратах 140 російських спортсменів. У провокацію вже втягнули Україну, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Міністр спорту Ігор Жданов збентежений - йому подзвонив чоловік, який відрекомендувався президентом Всесвітньої антидопінгової агенції Крейгом Ріді. Раніше міністр з ним не говорив, тому ідентифікував не одразу. Псевдо-президент ставив провокаційні питання про допінг як українських, так і російських спортсменів, пропонував махінації:

- Могли б ви поділитися з нами інформацією щодо російських спортсменів, які вживають допінг?

– У мене такої інформації немає. Ми ж не беремо у них проби.

- Спасибі. А чи є у вас якісь спортсмени, яких у рамках нашої співпраці ми можемо не перевірити?

На цьому провокація не скінчилася - був і зворотний дзвінок.

"Нібито від мого імені було організовано ще декілька дзвінків до сера Крейга Ріді. Справжнього Крейга Ріді. Правда, там уже Жданов був фейковий. Який просив захистити українських спортсменів і не перевіряти їх на допінг" - розповів Жданов.

ВідеоРосія готує помсту Всесвітній антидопінговій агенції

Історія з дзвінками випливла у рекламі російського телеканалу НТВ. Як викриття великого скандалу у світі спорту. На сайті НТВ програма презентується як "Пранк-шоу "Звонок". Тобто дзвінок-розіграш, але анонс погрозливий. Анонс світової змови проти російських спортсменів.

"Вирішили з'ясувати, хто намагається не допустити нашу збірну на Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро", - так говорять у анонсі.

Запис передали до Служби безпеки України. Вона з'ясувала, що дзвінки – не з Канади, де базується штаб-квартира ВАДА, а з Москви. Всесвітня антидопінгова агенція теж почала розслідування.

"Спочатку подивимося це телешоу, а потім я повідомлю деталі розслідування від ВАДА. Зараз лише можу підтвердити: ні з нашого боку, ні з України до нас таких дзвінків не було. Ми перевірили", - повідомив заступник директора ВАДА Роб Келер.

Як відомо, з початку 2016 року ВАДА схопила на допінгу 140 російських спортсменів. Шістьох позбавили медалей.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: