МОК: Росія може не впоратися з Олімпіадою і Формулою-1

В Олімпійському комітеті відмітили, що до нинішнього моменту реалізовано тільки 40% від запланованого об'єму будівництва Олімпійських об'єктів в Сочі.

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) домігся права перенести перше Гран-прі Формула-1 в Сочі з 2014 року на 2015 рік у випадку якщо роботи по їх організації заважатимуть підготовці в проведенню Олімпійських ігор в Сочі.

Про це заявив виконавчий директор МОК Гілберт Феллі.

"Добре, що Росія і Сочі дістали Гран-прі Формули-1. Проте ми не хочемо, щоб через будівництво об'єктів для Гран-прі під загрозою виявилося будівництво або підготовка до Олімпіади", - заявив Феллі на засіданні виконавчої ради МОК в Лозанні.

За його словами, в контракті, який підписали російські організатори Гран-прі, передбачена можливість перенесення початку перегонів на 2015 рік, якщо МОК вирішить, що проведення обох заходів в 2014 році неможливе.

При цьому Феллі відмітив, що до нинішнього моменту реалізовано тільки 40% від запланованого об'єму будівництва Олімпійських об'єктів в Сочі. У теж час виконавчий директор МОК підкреслив, що візит координаційної комісії в Сочі в листопаді підтвердив, що терміни спорудження об'єктів будуть дотримані. За його словами, до кінця 2011 року очікується завершення будівництва 70% олімпійських об'єктів.

Також чиновник відмітив, що МОК уважно стежитиме за тим як Сочі проводитиме своє перше велике змагання - Європейський кубок по лижних перегонах серед чоловіків і жінок, який пройде в лютому.

Нагадаємо, в жовтні Краснодарський край уклав контракт з організаторами чемпіонату Формули-1 на проведення Гран-прі Росії. Згідно з угодою, регіон отримує право проводити перегони з 2014 по 2020 рік.

Читайте також:

Траса Формули-1 обійдеться Україні у 200 мільйонів доларів

Офіційно! Росія отримала етап Формули-1

Визначено 10 варіантів для талісмана Олімпіади в Сочі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: