Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МОК візьме на себе витрати на участь російських спортсменів в Олімпіаді-2018

Комітет платитиме за переліт, харчування та проживання "чистих" олімпійців.

Глава Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах заявив, що організація заплатить за участь "чистих" російських олімпійців у Іграх-2018 в Пхенчхан.

"Якщо МОК запрошує спортсменів, то в такому випадку ми покриваємо їхні дорожні витрати. З нашого рішення видно, що ці атлети не відрізнятимуться від інших, які беруть участь в змаганнях.

Вони будуть розміщені безкоштовно, будуть харчуватися безкоштовно, будуть оплачені витрати на частину обслугового персоналу", - сказав Бах на прес-конференції.

Нагадаємо, 5 грудня МОК дискваліфікував збірну Росії з Олімпіади через допінговий скандал. Взяти у ній участь зможуть лише "чисті" спортсмени і під олімпійським прапором.

Президент РФ Володимир Путін заявив, що влада не заборонятиме спортсменам їхати на Ігри, які відбудуться з 9 до 25 лютого.

Нагадаємо, за вживання спортсменами допінгу МОК вже відібрав у Росії 11 медалей Сочі-2014. Росія втратила перше місце Олімпіади в Сочі за кількістю медалей.

У 2016 році розгорівся допінговий скандал після доповідей Макларена, який очолював розслідування WADA.

У них йшлося про те, що російські спортсмени були залучені в маніпуляції з допінг-пробами на Олімпіаді 2014 року в Сочі. Крім того, Мутка звинуватили в допінгових махінаціях, а до заміни допінг-проб на "чисті" були причетні вищі урядовці Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції