Молоді бразильці залишають мундіаль

Молодіжна збірна Бразилії з футболу після поразки від іспанців завершила боротьбу на чемпіонаті світу для гравців не старше 20 років.

Збірна Іспанії
Молоді іспанські футболісти святкують перемогу над бразильською збірною
У ніч з 11 на 12 липня в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу серед молодіжних команд (U-20) бразильська збірна поступилися команді Іспанії. Основний час завершився внічию (2:2), а в овертаймі європейцям вдалося забити два голи і вийти до 1/4 фіналу.

Гра Іспанія - Бразилія викликала найбільший інтерес серед всіх матчів 1/8 фіналу. Бразильці, які зайняли на молодіжному чемпіонаті світу - 2005 третє місце, насилу вийшли з групи D, програвши два матчі з трьох. Збірна Іспанії зайняла перше місце в групі В, набравши сім з дев'яти можливих очок.

У кінцівці першого тайму бразильцям вдалося добитися помітної переваги, забивши два голи з 39-й по 41-у хвилину. Спочатку після навісу з флангу у виконанні Амарала Леандро Ліма забив красивий гол ударом через себе. Незабаром Алешандре Пато завершив ще одну флангову атаку, точно пробивши головою.

Вболівальник
Вболівальник американської збірної
Іспанцям вдалося відіграти один гол ще до перерви (на 43-й хвилині відрізнився Херард Піке), а за шість хвилин до кінця основного часу Хаві Гарсия використав помилку бразильських захисників і послав м'яч у ворота суперника зблизька.

На 12-й хвилині додаткового часу переможний гол забив іспанець Альберто Буено.

Незабаром червону картку одержав бразилець Леандро Ліма, і в кінцівці овертайма Адріан Лопес встановив остаточний рахунок матчу - 4:2.

У 1/4 фіналу збірна Іспанії зустрінеться з командою Чехії, яка перемогла по пенальті команду Японії (основний і додатковий час не виявили переможця – 2:2).

Ще одну пару 1/4 фіналу склали збірні Австрії і США. Австрійці обіграли Гамбію (2:1), а американці з таким саме рахунком, але в додатковий час, перемогли Уругвай.

У ніч з 12 на 13 липня відбудуться ще чотири матчі 1/8 фіналу: Чилі - Португалія, Замбія - Нігерія, Аргентина - Польща і Мексика - Конго.