Молодіжка "Динамо" втратила перемогу у вирішальній битві з "Шахтарем" і програла чемпіонство

Хоча кияни були дуже близькими до перемоги.

У вирішальному матчі чемпіонату України серед команд U-21 київське "Динамо" не зуміло втримати перемогу і, таким чином, втратило чемпіонство.

Перед початком матчу "гірники" мали перевагу в 2 очки, а тому їм було достатньо нічиєї для завоювання чемпіонського титулу, чим вони і скористалися.

Кияни швидко вийшли вперед, а на 31-й хвилині подвоїли перевагу – дублем відзначився Богдан Лєднєв.

Однак, наприкінці першого тайму кияни пропустили з пенальті від Георгія Арабідзе (45), а в другому таймі Данило Сагуткін зрівняв рахунок (66) - 2:2.

Цей результат і приніс "Шахтарю" чемпіонський титул в чемпіонаті U-21.

Зазначимо, з 40 хвилини динамівці лишилися удесятьох - з поля був вилучений Георгій Цитаішвілі.

Нагадаємо, раніше доросла команда "Шахтаря" забезпечила собі титул чемпіона України, який став для клубу 11-м в історії.