"Молодіжка" привезла перемогу з Португалії

Молодіжна збірна України з футболу виграла в товариському матчі на виїзді у збірної Португалії з рахунком 1:0.

З перших же хвилин товариського матчу молодіжних збірних Португалії і України господарі поля великими силами пішли вперед і голкіпер збірної України Антон Каніболоцький неодноразово вступав у гру. В одному з епізодів м'яч, після удару Кандеїса, влучив у штангу.

Українці ж нічого не могли протиставити своїм опонентам у першому таймі і, як результат, на перерву команди пішли за рахунку 0:0.

Португалія - Україна
ФФУ
Фрагмент матчу молодіжних футбольних збірних Португалії та Франції
У другій половині поєдинку наставник нашої команди Павло Яковенко випустив на поле Андрія Фартушняка і Павла Пашаєва, що дало результат практично відразу. Українцям вдалося перевести гру до центру поля і провести кілька небезпечних контратак.

Та все ж, господарі виглядали активнішими, великими силами пішли вперед, і неодноразово могли забивати. Проте спрацювало правило "не забиваєш ти, забивають тобі". Коли пішов вже доданий арбітром час, Володимир Бідловський прорвався по лівому флангу і зробив передачу в центр, де на випередження чітко зіграв Валерій Федорчук – перемога збірної України з рахунком 1:0.

Португалія (U-21) − Україна (U-21) − 0:1

Гол: Федорчук (90+1).

Україна (U-21): Каніболоцький, Микицей (Фартушняк, 46), Ракицький, Курилов (Федорчук, 85), Селін, М.Пашаєв, Степаненко (Чеснаков, 79), Голодюк (П.Пашаєв, 46), Коноплянка, Давидов (Бідловський, 79), Лисенко.