Москва через пиво втратить фінал ЛЧ?

Фінал Ліги чемпіонів можуть перенести з Москви в інше місто через російське законодавство про заборону реклами пива на стадіоні.

Російські футбольні вболівальники приголомшені: фінал Ліги чемпіонів у Москві можуть перенести в іншу країну. А причина цього - російське законодавство, що забороняє рекламу алкогольних напоїв під час спортивних змагань.
 
Воно рикошетом б’є по інтересам головного спонсора Ліги, пивного концерну Heіneken. Справа зайшла так далеко, що в боротьбу за інтереси броварників був змушений вступити Російський футбольний союз. 

Глава РФС Віталій Мутко запропонував скасувати обмеження на рекламу пива на стадіонах і в телетрансляціях матчів. Як сенатор, він сам вніс у парламент необхідні поправки в закон про рекламу. 

Зараз, відповідно до закону, реклама пива на телебаченні заборонена із 7 до 22 години, а на стадіонах, у дитячих, освітніх, медичних і інших установах вона заборонена навіть у радіусі 100 метрів від об'єкту. Також не дозволяється використовувати в рекламі образи людей і тварин. 

Обмеження придумали для того, щоб зупинити наростаючу хвилю пивного алкоголізму в дітей і підлітків. Але, за даними Мутко, телеглядачі не стали пити менше після введення обмежень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: