Мутко: люди мене розуміють без оксфордської і гарвардської вимови

Міністр спорту Росії розповів подробиці свого виступу на презентації російської заявки на ЧС-2018 в Цюриху.

Віталій Мутко викликав справжній фурор своєю полум'яною промовою під час презентації Росії, як господині чемпіонату світу-2018 з футболу. Коли пристрасті вгамувалися, міністр спорту розповів про свій "спіч".

"Взагалі в мене було три варіанти тексту: англійська версія, транскрипція і російський текст, - зізнався Віталій Леонтійович. - У принципі, я тренував мову. Але розумієте, яка штука. Наше покоління років по 20 вчить мову, просто вивчити ніяк не може (сміється). У мене молодша дочка, наприклад, досконало володіє англійською мовою, старша - трохи гірше. В молоді роки треба цим займатися, коли все це простіше пізнається, засвоюється. Все-таки мова - це комунікація! Це дуже важливо!"

"Моя вимова англійською викликала у всіх посмішку, зокрема у носія мови і мого друга Джеффа Томсона (представника заявочного комітету Англії), - продовжив Мутко. - Знаєте, люди поважають тих, хто намагається говорити їхньою мовою, нехай навіть у мене і не було оксфордської або гарвардської вимови. (Сміється).

Я говорив від душі і правду! Люди це розуміють!"

За словами Мутко, ейфорія після перемоги пройшла і вже почалася робота. "Сьогодні вже ніяких особливих емоцій немає, - додав Віталій Леонтійович. - Вже працюємо в звичайному режимі. Звичайно, емоції були вчора і дуже сильні. Наша країна заслуговує на проведення чемпіонату світу. Росія - красива, багатонаціональна країна з хорошими спортивними традиціями.

Для нас проведення чемпіонату світу в 2018 році - це виклик і можливість змінити країну та інфраструктуру. Нам потрібно лише скористатися шансом. Зізнаюся, було важко відвойовувати чемпіонат, коли конкурентами були Англія, Іспанія, Португалія... Так що вважаю, що ця перемога - успіх для нашої країни".

Читайте також:

Чемпіонат світу збагатить Україну

Путін: Чемпіонат світу зруйнує штампи про Росію

Керівник російського спорту розсмішив своєю англійською весь світ (відео)

Чемпіонат світу з футболу обійдеться Росії у 50 мільярдів доларів

Мєдвєдєв кричав "Ура", а Путін радів стримано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: