МВС не дала ФФУ позитивної відповіді

Прохання ФФУ відносно збільшення місткості НСК "Олімпійський" до 80% на час проведення матчу Україна - Італія не задовольнили.

НСК "Олімпійський"
Трибуни НСК "Олімпійський" будуть, на жаль, напівпорожніми під час проведення відбіркового матчу Євро-2008 Україна - Італія.
Як повідомляє прес-служба Федерації футболу України (ФФУ), на початку серпня на адресу ФФУ прийшов лист від Міністерства внутрішніх справ, в якому повідомлялося про обмежену, 50-ти процентну, місткість "Олімпийського" під час поєдинку Україна - Італія, який повинен відбутися 12 вересня. 

У свою чергу ФФУ направило у відповідь запит в МВС, про збільшення місткості стадіону до 80%. Але відповіді так і не одержала. З цього виходить, що колишнє рішення залишиться у силі - матч зможуть відвідати лише 41 500 уболівальників. 

Повідомляється, що у продажу залишилося лише 14 500 квитків - саме така кількість тікетов, звичайно, продається в день гри. Ціна квитків коливається від 100 до 500 гривень. 

Прихильникам української дружини трохи допомогла італійська сторона. Італійці замовили на матч 850 квитків, але у результаті прийняли рішення відмовитися від 830 вакансій. Незатребувані квитки також поступлять у продаж.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: