"Манчестер Юнайтед" в Бельгії упустив перемогу в першому матчі чвертьфіналу Ліги Європи

Англійці помучилися у виїзному матчі.

У Бельгії відбувся перший поєдинок чвертьфіналу Ліги Європи між "Андерлехтом" і "Манчестер Юнайтед".

Гості не зуміли обіграти суперника, упустивши перемогу наприкінці зустрічі - 1:1.

АНДЕРЛЕХТ – МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Перший гол у поєдинку забив Генріх Мхітарян на 37-й хвилині. Вірменин відмінно зіграв на добиванні після сейву воротаря.

Андерлехт - Манчестер Юнайтед_2
Reuters

На 76-й хвилині на полі з'явився екс-динамівець Лукаш Теодорчик, який грає за "Андерлехт" вже не на правах орендованого футболіста.

Однак забити вдалося не йому. На 86-й хвилині зрівняв рахунок у поєдинку Леондер Дендокер, забивши головою після флангового прострілу.

Матч-відповідь команд відбудеться 20 квітня.

Нагадаємо, раніше фанати "Бешикташа" влаштували бійку на стадіоні і на 45 хвилин затримали поєдинок проти "Ліона".