На 2+2 стартує новий футбольний телесезон з оновленим "Профутболом"

Повертаються матчі УПЛ та програма "Профутбол".

У неділю, 16 липня, на каналі 2+2 стартує новий футбольний сезон матчем 1-го туру чемпіонату України "Зоря" – "Сталь" (19:30).

А у вівторок, 18 липня, дивіться поєдинок "Динамо" – "Чорноморець" (19:00). Після нього вийде оновлена програма "Профутбол": з новим лого, студією та рубриками.

ВідеоБільше ексклюзивів. Профутбол повертається 18 липня

Матчі та програму онлайн дивіться на ТСН Проспорт.

Кожного ефіру незмінні ведучі програми Ігор Циганик та Олександра Лобода підбиватимуть підсумки тижня разом з футбольними експертами, а також авторами найбільш резонансних матеріалів. До обговорення найгостріших моментів туру у студії долучатимуться відомі зірки шоу-бізнесу.

"Цього сезону ми приділятимемо більше часу графічному відтворенню та візуалізації матеріалів. Менше розмов - більше відео та важливої інформації. Ми стаємо ближчими до глядача - ще більше ексклюзивів, ще більше аналітики та розваг. Ми будемо запрошувати в студію наших журналістів - авторів найцікавіших матеріалів, щоб у режимі прямого ефіру дізнатися найважливіші деталі", – поділився Циганик.

Новинкою проекту стане рубрика з Лободою про подробиці футбольних подій з різних куточків України. Гарячі новини прямо зі стадіону, залаштунки найцікавіших матчів, ексклюзивні інтерв'ю із сучасними героями і легендами футболу.

Залиште свій коментар