На базі "Динамо" з'явились надсучасні газони

На нове трав'яне покриття, укладене на динамівській базі, компанія Fieldturf-Tarkett дає вісім років гарантії.

На базі "Динамо" у Конча-Заспі в манежі і на полі №3 укладені нові штучні газони від провідного світового виробника – франко-канадської компанії Fieldturf-Tarkett. 

Поля останнього, третього, покоління володіють підвищеною зносостійкістю і за своїми якостями максимально наближені до натуральної трави.

На відкритому полі №3, розташованому прямо біля в'їзду на базу, відтепер лежить покриття FTOM1S, з висотою волокна – 63 мм. У критому манежі футболісти гратимуть і тренуватимуться на покритті Prestige XM, висота якого становить 60 мм. 

Роботи з укладання газонів виконували сертифіковані Fieldturf-Tarkett фахівці з Росії. Звідти ж для будівельних робіт була привезена спеціальна техніка і матеріали. На нове покриття, обслуговуванням якого займатимуться спеціально навчені співробітники ФК "Динамо", компанія Fieldturf-Tarkett дає вісім років гарантії.

Новий газон високо оцінили гравці і тренери "Динамо", які в даний час проводять міжсезонну підготовку у Києві. Також у манежі до сезону готується "Динамо-2" і молодіжний склад команди. А перше бойове хрещення поле пройде у другій половині січня, на Меморіалі Олега Макарова. 

Два старих газони зберегли високі ігрові характеристики; найближчим часом вони будуть передані ФК "Динамо" дитячим будинкам і інтернатам. 

Читайте також: 
Сьомін назвав найближчих суперників "Динамо"
Київське "динамо" купує гравця "Бока Хуніорс"
Стрілянина в Ізраїлі налякала "Динамо"


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: