На будівництво "Олімпійського" не вистачить грошей

У зв'язку з ростом курсу гривні по відношенню до євро коштів, виділених на будівництво "Олімпійського" буде замало.

Курс гривні по відношенню до євро ставить під загрозу фінансування реконструкції НСК "Олімпійський".
Про це сказав колишній генеральний директор комплексу Валерій Бугай у коментарі виданню "Наш Век". 

За словами Бугая, у бюджеті реконструкції стадіону був закладений курс євро – 6,85 гривень. "Тобто на реконструкцію вже потрібно буде не 2,2 мільярди гривень, а значно більше у зв'язку із зміною курсу валюти. Україна працює переважно з іноземними партнерами і устаткування, яке завозитиметься, купуватиметься за євро", – сказав колишній керівник стадіону. 

За його прогнозами, десь наприкінці березня - на початку квітня генеральний проектувальник реконструкції НСК видасть проект, вартість якого при нинішньому курсі євро може бути набагато більшою. 

"Надто, що курс євро може ще більше вирости. Тому Кабінету міністрів потрібно вносити зміни до бюджету у частині фінансування реконструкції "Олімпійського". Бо коли буде остаточний проект, то цифра буде зовсім інша", – відзначив Валерій Бугай. 

Він також вважає, що Україна встигне з реконструкцією, "якщо у нас будуть такі будівельні потужності, які можуть освоювати 100 мільйонів гривень у місяць". "Якщо таких потужностей немає в Україні, як я знаю, тоді не встигнуть, бо все будівництво стоїть", – відзначив Бугай. 

Читайте також:
Інспектори задоволені реконструкцією "Олімпійського"
Вартість реконструкції "Олімпійського" виросла
Як виглядатиме НСК "Олімпійський"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: