На чемпіонаті світу з біатлону з'явилися нацистські газети

Згорнуті копії нацистських газет використовувалися в оформленні обіднього столу і виконували функції "ваз" для декоративних букетів.

На чемпіонаті світу з біатлону, що проходить в Ханти-Мансійську, трапився казус, пов'язаний з нацизмом. Організатори змагань використовували копії газет нацистської Німеччини в оформленні прес-центру.

Журналісти помітили копії видань Der Angriff і Deutsche Allgemeine Zeitung із заголовками "Рейхсканцлер Гітлер!" і "Вторгнення почалося". Згорнуті копії старих нацистських газет використовувалися в оформленні обіднього столу і виконували функції "ваз" для декоративних букетів.

Виконавчий директор оргкомітету чемпіонату світу В'ячеслав Журавльов заявив, що копії нацистських видань з'явилися в прес-центрі випадково. За словами Журавльова, газети були підібрані дизайнером, який не володіє іноземними мовами.

Варто нагадати, що Deutsche Allgemeine Zeitung видавалася з 1861 по 1945 роки і дотримувалася вкрай правої політичної орієнтації. Газету Der Angriff в 1926 році заснував Йозеф Геббельс, майбутній міністр пропаганди гітлерівського уряду. У 1945 році видання перестало виходити.

Читайте також:

Україна має першу медаль на чемпіонаті світу з біатлону (відео)

Україна провалила першу гонку на чемпіонаті світу з біатлону

Українки виграли чемпіонат Європи з біатлону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: