На "Дакарі-2009" зафіксована перша смерть

Французький мотогонщик Паскаль Террі загинув на ралі "Дакар-2009", його тіло було знайдене у ніч на середу. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Француз Паскаль Террі загинув під час перегонів ралі "Дакар". Мотоцикліст вважався зниклим з 4 січня, коли під час важкого етапу, дистанція якого пролягала між Санта-Роса та Пуерто-Мадрін, з ним пропав зв'язок.

"Гонщик був знайдений у дуже важкодоступному місці серед хащ чагарника. Його тіло знаходилося у 15 метрах від мотоцикла. Поряд з ним були знайдені запаси їжі і води", - мовиться в офіційному повідомленні.

Пілот "Ямахи" повідомив у середині дня в неділю, що він потрапив в аварію. Оргкомітет гонки спробував зв'язатися з 49-річним гонщиком протягом дня, але усі спроби виявилися безрезультатними. В понеділок почалися пошуки зниклого мотоцикліста, до яких були привернуті сили цивільної оборони і жандармерія.

Ралі-марафон "Дакар-2009" вперше проводиться не в Африці, а в Південній Америці з міркувань безпеки. Гонка по африканському бездоріжжю 2008 року була відмінена після того, як у січні минулого року від рук ісламських терористів у Мавританії загинули французькі туристи.

"Дакар-2009" фінішує у Буенос-Айресі 13 січня.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: