На Фіджі оголосили нове національне свято на честь першої в історії олімпійської медалі

Спортсмени із цієї країни виграли золото у регбі-7.

На Фіджі оголосили нове національне свято через першу в історії країни олімпійську медаль, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Регбісти країни у фіналі з рахунком 43:7 перемогли команду Великої Британії і завоювали для своєї держави золото. За грою уважно стежили сотні тисяч уболівальників на батьківщині спортсменів.

Привітати чемпіонів фанати зможуть під час національного свята, яке присвятили поверненню команди вже за 10 днів.

Нагадаємо, літні Олімпійські Ігри у Ріо-де-Жанейро стартували 5 серпня і триватимуть до 21 серпня. У змаганнях беруть участь спортсмени з 207 країн.

У Фіджі день завоювання першої медалі на Олімпіаді оголосили національним святом