На географічній карті Росії з'явиться Аршавінка

Аршавінку побудують на узбережжі озера Відрадне, в 90 км від Санкт-Петербурга.

В 90 кілометрах від Санкт-Петербурга буде побудоване селище, яке назвуть на честь капітана збірної Росії з футболу Андрія Аршавіна – Аршавінка.

Компанія Parabola Group збирається будувати Аршавінку на узбережжі озера Відрадне, в 90 км від Санкт-Петербурга. Проект передбачає будівництво 20-30 маєтків, кожен з яких матиме площу близько 1 га.

Власник Parabola Group Олександр Русаков повідомив, що назвав селище на честь свого улюбленого футболіста Андрія Аршавіна. Русаков хоче подарувати Аршавіну одну з ділянок у новому селищі.

Сам Андрій Аршавін дізнався про плани компанії Parabola Group назвати котеджне селище його іменем із публікації в "Діловому Петербурзі" і вже опублікував офіційну заяву з цього приводу: "З сьогоднішнього випуску газети "Діловий Петербург" мені стало відомо, що в передмісті Санкт-Петербурга однією бізнес-структурою планується будівництво якихось "дворянських садиб". Містечко, де людям пропонують придбати землю під забудову, організатори планують назвати Аршавінка. Офіційно заявляю, що особисто зі мною ніхто не вів ніяких переговорів на предмет участі в даному проекті. Піар-директор будівельників зв'язався з моїм представником в Росії лише після того, як стаття була здана в друк".

Передбачається, що Аршавін повинен дати дозвіл на присвоєння селищу свого імені до березня 2010 року, коли відбудеться презентація проекту.

Читайте також:

Аршавін більше не хоче грати у футбол

"Динамо" - "Барселона" - 1:2. До побачення, Європо!

ЦСКА уникнув виключення з Ліги чемпіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: