На Гран-прі Китаю Ferrari втратить швидкість

Масса вважає, що без використання KERS Ferrari втратить швидкість.

Напередодні Гран-прі Китаю гонщик Ferrari Феліпе Масса запевнив, що команда надалі уникне проявів зайвої самовпевненості, які призвели до того, що в Малайзії бразилець не зумів пройти навіть другу кваліфікаційну сесію.

За словами Масси, це був один з прикладів того, що нинішня ситуація докорінно відрізняється від 2008-го року, і Скудерія повинна це врахувати.

Феліпе Масса: "Перш за все ми розуміємо, що зараз у нас не така машина, як у минулому році. Ми вже не можемо починати кваліфікацію з упевненістю, що легко пройдемо в другу сесію. Тепер за попадання туди доведеться поборотися, і ще важче буде пробитися у фінал.

Нам доведеться використовувати всі можливості, в тому числі і більше комплектів шин. У минулий раз ми допустили помилку, але тепер вона не повториться. Можливо, ми знову не пройдемо в другу кваліфікаційну сесію, але вже з іншої причини, а не тому, що вирішили заощадити зайвий комплект гуми ... "

У Китаї Ferrari не використовуватиме KERS, оскільки у перших двох гонках система не відрізнялася надійністю, однак, на думку Масси, це може призвести до втрати швидкості.

"Баланс машини далеко не ідеальний, однак без KERS нам доведеться ще складніше, оскільки ми втратимо швидкість, - припустив Феліпе. - Це крок назад".

У будь-якому випадку, Масса вважає, що китайський уїк-енд для Скудеріі не буде легким: "Не думаю, що ми можемо багато на що розраховувати. П'ятниця пройшла не найкращим чином, так що наші очікування не дуже великі. Але я професіонал, тому докладу всіх зусиль, щоб домогтися максимально можливих результатів".

Читайте також:

Ferrari і McLaren - аутсайдери Формули-1

Баттон виграв Гран-прі Малайзії під акомпонемент зливи

Brawn GP сенсаційно перемагає на Гран-прі Австралії!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: