На НСК "Олімпійський" не буде матчів Євро-2012?

УЄФА зробила останнє попередження: якщо ситуація з НСК "Олімпійський" не зміниться, матчів на ньому під час Євро-2012 не буде.

НСК "Олімпійський"
Забудівля біля НСК "Олімпійський" - головна біль України у контексті підготовки нашої країни до проведення футбольного Євро-2012. (Фото - ФФУ)
Висновки спільної комісії ФІФА та УЄФА, що інспектувала 4-5 вересня 2007 року київський НСК "Олімпійський", не залишають сумнівів стосовно необхідності термінового вирішення проблем зі станом інфраструктури стадіону, який має прийняти матчі фінального турніру Євро-2012, у тому числі й вирішальну зустріч.

До відома компетентних органів 

Зважаючи на офіційну позицію найвпливовіших міжнародних органів футбольної влади, президент ФФУ, Делегат турніру Григорій Суркіс поінформував голову Координаційної ради з підготовки та проведення Євро-2012 в Україні Віктора Ющенка про результати інспекції ФІФА та УЄФА. 

Листи з висновками, що надійшли на адресу ФФУ з Цюріха та Ньона, також передані голові Організаційного комітету з підготовки та проведення Євро-2012 в Україні Віктору Януковичу, керівнику столичного Оргкомітету Леоніду Черновецькому, міністру у справах сім’ї, молоді та спорту Віктору Коржу, генеральному прокуророві України Олександру Медведьку.

Висновки експертів 

Нагадаємо, що комісари Герхард Капл (ФІФА) та Тригве Борно (УЄФА) дійшли таких висновків: "Нинішня інфраструктура та нові будівельні роботи навколо "Олімпійського" неминуче призведуть вже у найближчому майбутньому до ще більшого скорочення кількості доступних місць на арені, ніж нині існуюче обмеження у 50 відсотків. 

У такому випадку стадіон точно не зможе приймати матчі Євро-2012. Окрім цього ситуація ставить під загрозу можливість використання арени в рамках кваліфікаційного турніру ЧС-2010. 

Тому інспектори підтримують та підкреслюють важливість і гостру необхідність виконання Указу Президента України від 31 серпня 2007 року, в якому йдеться про термінове припинення будівництва. Існуючі конструкції мають бути демонтовані згідно з встановленою процедурою".

Лист від Платіні 

На адресу ФФУ надійшов також лист за підписом президента УЄФА. "Часткове блокування виходів зі стадіону та евакуаційних запасних шляхів, а також обмежена зона для руху людей навколо арени значно підвищують загрозу безпеці вболівальників, − наголошує Мішель Платіні. 

− Отже, висновок однозначний: у такому вигляді − з обмеженою місткістю та простором для руху − НСК "Олімпійський" не зможе приймати матчі Євро-2012. 

Ми віримо і сподіваємося, що компетентні органи державної влади України забезпечать відповідне та негайне виконання своїх рішень стосовно цього питання".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: